28 ТРАВНЯ 2022 р. - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у форматі OFFLINE / ONLINE

ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

22 вересня – День партизанської слави. У цей день ми з великою вдячністю говоримо про мужність, стійкість та самовідданість. Це свято людей, сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом. Подвиги партизан, які пройшли крізь важкі, страшні випробування у тилу ворога, ніким не забуті.
З метою національно-патріотичного виховання, визнання внеску народних месників у Велику Перемогу над нацизмом, відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали, студенти навчальних груп ІІІ ф, ІІ А,Б ф КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж», під керівництвом викладачів фізичної культури та класних керівників, протягом вересня здійснили туристичні походи місцями бойової слави партизанів, які діяли на території Конотопщині.
Біля пам'ятних знаків студентська молодь говорила про хоробрість, героїзм, самосвідомість учасників партизанського руху та з почуттям безмежної вдячності вшанувала їх пам’ять.

1 1 1 1