9 ЖОВТНЯ 2021 р. розпочали роботу ПІДГОТОВЧІ КУРСИ. Запис на заняття триває. Телефон для запису 0962582057

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

27 листопада Україна вшанує пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років – геноциду Українського народу та масового голоду 1921-1923 і 1946-1947 років.
Студенти групи 1мс коледжу завітали до Конотопського краєзнавчого музею ім. О.Лазаревського. Молодь прослухала лекцію, переглянула відеоролик та експозицію виставки "Голодомор 1932-1933рр."та хвилиною мовчання вшанувала пам'ять жертв голодоморів.
У бібліотеці навчального закладу облаштовано книжкову виставку "Невиплакані сльози України".
Голодомор... Скільки страждань у цьому слові. Живучи сучасним життям, нам подекуди важко повною мірою осягнути глибину трагедії, яку пережили наші співвітчизники у минулому столітті, зрозуміти весь масштаб дії зла і злочинів проти людяності, коли розстрілювали за п'ять колосків, забирали у селян останнє, доводили їх до відчаю, коли країну, яка славиться своєю родючою землею і працьовитим народом, перетворили на суцільну братську могилу безвинних жертв штучного голоду.
Ми, як історична нація, повинні зберегти пам'ять про українських хліборобів. Маємо це зробити не лише задля відтворення історичної правди, а насамперед, для нашого прозріння, розкріпачення суспільної свідомості, покаятися за довготривале замовчування злочину з метою недопущення трагедії у майбутньому.
Щороку у четверту суботу листопада Україна вшановує пам'ять закатованих голодом декількох мільйонів співвітчизників.
У цей день о 16.00 не забудьмо долучитися до загальнодержавної акції "ЗАПАЛИ СВІЧУ ПАМ'ЯТІ".

4 4 4 4

4 4