БУДУЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ! ЖИТТЯ ТРИВАЄ! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

ДЕНЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

12 травня відзначається Всесвітній день медичної сестри. Цей день святкується щорічно у день народження англійської сестри милосердя Флоренс Найтінгейл (1820-1910). Згідно з історичними довідками, під час Кримської війни Ф. Найтінгейл організувала у Туреччині догляд за пораненими солдатами союзників (коаліції Франції, Османської імперії, Великобританії і Сардинії). Згодом вона заснувала перші курси сестер милосердя в Великій Британії. Сьогодні Ф. Найтінгейл відома, як фундатор професії медичних сестер і ініціатор реформи шпиталів.
Всесвітній день медичної сестри в Україні відзначається з 1997 року за ініціативи Міністерства охорони здоров’я та Асоціації медичних сестер України. Девіз Всесвітнього дня медичної сестри: «Медсестри: голос для лідерів», це заклик до світової громадськості поважати та підтримувати медсестринство.
Професія медичної сестри – складна і відповідальна. Вона потребує доброго серця і вмілих рук, професіоналізму і відповідальності, милосердя і чуйності, терпіння і готовності постійно вчитися. Наразі праця медичних сестер в особливій пошані — вони разом з лікарями борються за здоров’я та життя наших захисників та постраждалих у районах бойових дій.
10 травня, з нагоди свята, студенти групи 2 мс провели просвітницьку десяти хвилинку, переглянули у бібліотеці коледжу виставку "Одна з найгуманніших професій" та привітали всіх медичних сестер з Міжнародним днем медсестри, висловили щиру вдячність за їх невтомну працю та безкорисливу допомогу людям у потребі.Сестри медичні, нехай ваші руки допомагають зцілювати рани, ваші слова надію, а ваша турбота допомагає нам знайти силу та віру у майбутнє.
ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ!!!
"…В халаті чистім, як погожа днина,
струнка, статечна, ніжна, осяйна
зайшла в палату медсестра. Людина!
А разом з нею – радість і весна."

2    2    2