29 червня 2021 р. - початок прийому документів для вступників на базі 9 класів

БЕЗ МЕДИЧНИХ СЕСТЕР НЕМАЄ МАЙБУТНЬОГО

            ВЕЛЬМИШАНОВНІ СЕСТРИ МЕДИЧНІ !

З нагоди Вашого професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я! Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Бажаю міцного здоров’я, благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай збуваються всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

Легкості в руках, ясності в голові, подяки пацієнтів!

                                                                                                                                    Директор коледжу Анатолій КосарБЕЗ МЕДИЧНИХ СЕСТЕР НЕМАЄ МАЙБУТНЬОГО

Без перебільшення можна сказати, що професія сестри медичної є унікальною. Кожна людина, якій потрібна допомога, чекає від медика не лише професіоналізму, але й великого співчуття, чуйного ставлення, тієї душевної теплоти, яка так необхідна у боротьбі з недугою.

Здоров’я і добробут населення є найвищою цінністю держави, а їх забезпечення − найважливішим обов’язком суспільства.Підготовка нового покоління фахівців з медсестринства, здатних виконувати свої професійні обов’язки на рівні світових стандартів, є однією з найважливіших складових частин системи охорони здоров’я.Все більшого значення набуває середній медичний персонал, роль якого переглядається у процесі реформування системи охорони здоров’я у бік збільшення самостійності та розширення професійної компетенції.

Однак, варто відзначити, що удосконалення медсестринської освіти значно випереджає зміни в практичному медсестринстві. Саме тому держава повинна стати гарантом у забезпеченні зростання ролі медичної сестри в житті кожного громадянина.

Адже сестра медична – це не просто робота, саме вона покликана стояти на сторожі життя та здоров’я, її образ в уяві багатьох людей пов’язаний з надією та захистом, вона часто лікує не лише тіло, а й душу людини, вселяючи в її серце віру в майбутнє. Саме медична сестра кожного дня поруч з пацієнтом, залишаючи всі свої проблеми та негаразди за межами лікувального закладу, вона не лише справою, а поглядом, посмішкою, здатна поліпшити стан хворого. Саме медсестра, долаючи  втому, завжди приходить на допомогу, цілодобово на варті життя та здоров’я людей. У цей нелегкий час медичні сестри, як ніхто, потребують визнання та підтримки.

З нагоди Міжнародного дня медичної сестри прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я! Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!