Почни свій шлях в медицині з Конотопським фаховим медичним коледжем

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав та відзначаємо річницю виведення військ із Афганістану.

Нелегкі випробування випали на долю військовослужбовців, яким довелося виконувати миротворчу місію у різних «гарячих» точках планети.

Пройшло багато років з дня, коли наші земляки повернулися додому, але їх мужність, витримка і героїзм залишаються   гідним прикладом для наслідування.

У цей день, шановні воїни-інтернаціоналісти, бажаємо  вам  міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, достатку, впевненості у дні прийдешньому, а головне – мирного неба над головою.

Студенти коледжу вшанували пам`ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів  хвилиною мовчання  та поклали квіти  до  Меморіального  комплексу воїнам  інтернаціоналістам і миротворцям  Конотопщини.  

Викладач Немеш О.М. на занятті із всесвітньої історії  разом  з  студентами  першокурсниками    переглянули  та обговорили  відеоролики, прослухали  пісні  та ознайомились з виставкою «Обпалені афганською війною»  у бібліотеці  коледжу, організовану  бібліотекарем Лютою Н.Г.


11  11  11  11  11