Запрошуємо на навчання за рівнем фахового молодшого бакалавра вступників на базі 9 та 11 класів!

100-річччя Конотопській службі зайнятості

До 100-річччя від дня створення Конотопської служби зайнятості, у Конотопському міськрайцентрі зайнятості провели День відкритих дверей. У цей урочистий день було організовано низку різноманітних, цікавих заходів, до яких долучились і студенти Конотопського медичного училища.

В Центрі професійної орієнтації студенти 3-го курсу медсестринського відділення під керівництвом викладача Рощик В.А. презентували свій навчальний заклад, демонстрували майстер-клас з вимірювання артеріального тиску, також учні шкіл ознайомились з умовами вступу, організацією навчального процесу.

З нагоди Вашого свята прийміть найщиріші вітання та побажання творчої наснаги та успіхів, сподіваємось на подальшу плідну співпрацю, адже в умовах сьогодення є актуальним не тільки здобути освіту, а і знайти бажану роботу.

Конотопське медичне училище запрошує на навчання

випускників 9 та 11 класів отримати професію медичного працівника. У нас ви отримаєте якісну освіту, проведете студентські роки із задоволенням, а отримані знання зможете вдало застосувати у професії вашої мрії!