З 23 червня 2022 р. працює консультаційний центр з надання допомоги в реєстрації електронних кабінетів для вступників на базі 9 класів!!! Чекаємо на вас у нашій АLMA MATER !!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

ПЕРЕДДИПЛОМНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ ВИПУСКНИХ ГРУП КОЛЕДЖУ

Необхідність інтеграції медичної освіти у європейський простір та роботи медичних працівників в умовах війни вимагає підвищення рівня як теоретичної, так і практичної підготовки випускників медичних навчальних закладів.
Студенти-практиканти підвищують свій рівень професійних знань, практичних навичок і вмінь, розвивають і риси гуманізму, любові до своєї майбутньої професії.
Особлива увага студентами приділяється спостережливості, відповідальності, чуйності та притаманне співчуття, милосердя — необхідні якості для роботи з хворими.
Переддипломна практика передбачає вдосконалення вмінь і навичок студентів в умовах стаціонарних відділень, денного стаціонару, поліклініки по обслуговуванню дорослого населення та дітей, які відповідають сучасним вимогам проведення навчального процесу, де студенти беруть участь у роботі медичними сестрами на постах, у палатах інтенсивної терапії, невідкладної допомоги, в маніпуляційних кабінетах при підготовці пацієнтів для проведення досліджень, оперативних втручань, маніпуляцій та здійснюють догляд за пацієнтами, долучаються до роботи бригад екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Майбутні фельдшери, сестри медичні під час проходження переддипломної практики на базі Конотопської ЦРЛ ім. Михайла Давидова зростають не тільки професійно, але й стають високоосвіченими людьми, носіями високої загальної культури, чіткої громадянської позиції, прагнуть до саморозвитку та самовдосконалення.

0906 0906 0906 0906

0906 0906 0906 0906 0906


0906 0906 0906 0906 0906 0906