28 ТРАВНЯ 2022 р. - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у форматі OFFLINE / ONLINE

ДІТИ – НАШЕ МАЙБУТНЄ

Діти – це квіти нашого життя! І це не просто гарна фраза. Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства. Головним завданням педіатрії є збереження або повернення здоров'я дитині, щоб дозволити їй у повній мірі реалізувати свій вроджений життєвий потенціал.
Індивідуальна робота студента передбачена у всіх навчальних програмах. Але ця складова навчального процесу буде більш ефективною лише у випадку глибокої бази знань. Студент відчує потребу у вдосконаленні своїх знань, одночасно виконуючи роль медичного працівника. У нього з’явиться бажання професійного самовиховання, самореалізації та саморозвитку.
На практичній базі Конотопського фахового медичного коледжу викладач педіатрії, магістр медсестринства Гуденко О.В та студенти групи 3 мс із зацікавленістю проводили медсестринське обстеження, визначали антропометричні показники, проводили патронаж та догляд за шкірою дитини, гігієнічні ванночки, сповивання.
Лікування недоношених дітей – це насамперед догляд, який включає заходи, що сприяють стабілізації стану і забезпечує успіх усього лікування, в якому провідна роль належить медичним сестрам.
Ми повинні усвідомлювати відповідальність за маленькі життя, наповнювати їх гармонією та красою навколишнього світу, вкладаючи їм любов.
1 1 1 1 1 1 1 1