Працює консультаційний центр з надання допомоги в реєстрації електронних кабінетів. Чекаємо на вас у нашій АLMA MATER !!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Навчаємось надавати невідкладну допомогу при патологічних пологах

Для жінки немає більш значущої і незабутньої події, ніж народження дитини. Жінку, що народила дитину, можна прирівняти до чоловіка, який пройшов війну! Коли солдати повертаються з війни, вони відчувають, що ніхто не може зрозуміти їх, відчути як це було, окрім тих, хто сам пройшов через це, те ж саме і з жінкою після пологів.

Народження дитини – процес довгий і болісний, а іноді й смертельно небезпечний. За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'я, близько 830 жінок щодня помирають через ускладнення під час вагітності та пологів.

В кабінеті доклінічної практики з акушерства та гінекології на занятті з теми: «Невідкладна допомога при патологічних пологах», студенти разом з досвідченим викладачем вищої категорії О.Мельник відпрацьовують акушерські ситуації, які вимагають невідкладної допомоги в разі випадіння пуповини та дрібних частин плода при поперечному положенні, випадінні ніжки при змішаному тазовому та ніжному передлежанні, клінічновузькому тазі та ін. Студенти відпрацьовують на фантомах вимірювання основних та додаткових розмірів тазу, визначення положення, позиції, виду та передлежання плода, проведення піхвового обстеження, визначення ознак Вастена та Цангемейстера.

Отримані знання та вміння майбутні медики матимуть можливість професійно втілювати в своїй практичній діяльності.


1  1 1 1 1