"НАЦІЯ ЩО ПАМ'ЯТАЄ - НЕЗЛАМНА"
Спільно з Україною та цілим світом у четверту суботу листопада ми схиляємо голови у скорботі та запалюємо свічки пам’яті, щоб вшанувати мільйони жертв Голодомору 1932–1933 років та інших штучних голодів, які влаштовувала радянська влада проти нашого народу.
Сьогодні студенти Конотопського фахового медичного коледжу зібралися біля пам’ятника жертвам Голодомору, щоб схилити голови перед мільйонами невинних, чиє життя забрала штучно створена трагедія.У хвилину мовчання ми віддали шану тим, хто не дожив, не доїв, не докричався до світу. Цей короткий момент тиші став символом того, що їхня історія живе в наших серцях,що ми пам’ятаємо.
У бібліотеці коледжу оформлено виставку літератури "Чорна сповідь моєї Вітчизни". Колектив коледжу долучився до всеукраїнської акції "Запали свічку"
- тихого, але дуже глибокого жесту пам’яті.
Вдома, у вечірній тиші,о 16:00 год.
ми запалили маленькі вогники, аби вшанувати мільйони безневинних життів, знищених під час Голодомору.
Це не просто свічка, а -символ нашої пам’яті, нашої відповідальності й нашого обов’язку берегти правду.
Майбутні медики, які збережуть чиєсь життя завтра, сьогодні зберігають пам’ять про тих, кого втратила наша земля.
24.11.2025