БУДУЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ! ЖИТТЯ ТРИВАЄ! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

ВІдкриті уроки

ІНТЕРАКТИВНЕ ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ

Серцево-судинні захворювання є однією з головних причин смертності в усьому світі, й Україна не є винятком. Вміння своєчасно виявити фактори ризику, розпізнати прояви хвороб – це першочергове завдання майбутніх медиків. Сьогодні у групі 2ф викладачі Наталія Тимошенко та Лідія Смирнова провели інтерактивне практичне заняття «Дослідження пульсу, АТ. Спостереження та догляд за..

Читати далі...

ЛЕКЦІЯ «МЕДСЕСТРИНСКИЙ ПРОЦЕС ПРИ ГОСТРИХ РЕСПІРАТОРНИХ ІНФЕКЦІЯХ У ДІТЕЙ»

Згідно графіка проведення відкритих занять викладачами коледжу у групі 4 мс пройшла лекція «Медсестринский процес при гострих респіраторних вірусних інфекціях у дітей». Студенти виступили із змістовними повідомленнями про стан захворюваності на ГРВІ та зробили історичний екскурс у минуле епідемії гострих вірусних інфекцій. Майбутні медики узагальнили знання з даної теми, брали активну у..

Читати далі...

Заняття з загальної та медичної психології «Конфліктні ситуації в колективі та шляхи їх вирішення»

                      «Життя – це процес вирішення нескінченної кількості конфліктів.                                                &..

Читати далі...

Інтерактивна лекція по темі «Вигодовування грудної дитини. Природне вигодовування»

   У лекційній залі медичного коледжу відбувся показове заняття з педіатрії – інтерактивна лекція по темі «Вигодовування грудної дитини. Природне вигодовування» (викладач Сушко О.А.); на заняття були запрошені викладачі та представники адміністрації. Лекція проводилась із дотриманням соціальної дистанції та всіх необхідних протиепідемічних заходів, пов’язаних із COVID-19.  ..

Читати далі...