Запрошуємо на підготовчі курси! Реєстрація за телефоном (096)2582057

Коронавірусна інфекція. COVID-19

Вакцинований означає захищений?

Постійна боротьба проти вірусів, бактерій, інфекцій та інших захворювань вимагає в нашої імунної системи багато зусиль. За допомогою щеплення ми приходимо їй на допомогу та робимо внесок у здоров'я світу. Під час вакцинації в організм навмисно вводять збудник хвороби. Він може бути живим, але послабленим за допомогою генної модифікації чи опромінення (жива вакцина), або ж попередньо вбитим (м..

Читати далі...

Коронавірус: профілактика інфікування і поширення

Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19проводити наскрізне провітрювання приміщень та проведення вологих прибирань із використанням дезінфекційних засобів у приміщеннях;не допускати до роботи осіб з ознаками інфекційного захворювання;виділити приміщення для тимчасової ізоляції осіб з ознаками гострого респіраторного захворювання (в разі виявлення такої особи, вжити заходів для ізол..

Читати далі...

Медицина і здоров'я

Заклади медичної освіти, Центр громадського здоров’я МОЗ України, міжнародні й українські проєкти та організації підготували низку онлайн-курсів та тренінгів для медиків і студентів, як надавати медичну допомогу в період пандемії COVID-19 та пацієнтам з COVID-19.Далі  за посиланням:  https://medicinaiz.blogspot.com/?m=1..

Читати далі...

Коронавірус в Україні

Офіційний інформаційний портал Кабінету Міністрів Україниhttps://covid19.gov.ua/..

Читати далі...

Навчальне відео з використанням засобів індивідуального захисту

Державною установою «Центр розвитку медсестринства Міністерства охорони здоров’я України» разом з VoxCheck, на основі рекомендацій ВООЗ, CDC, нормативних актів Міністерства охорони здоров’я України (наказ МОЗ України від 28.03.2020 р. №722 «Організація надання медичної допомоги хворим на корона вірусну хворобу (COVID-19)», підготовлено навчальне відео з використанням засобів індивідуального з..

Читати далі...

Найчастіші запитання та рекомендації щодо коронавірусу

Найчастіші запитання та рекомендації щодо коронавірусу           Відповідальність за порушення карантину..

Читати далі...

Просвітницько-роз’яснювальна робота серед учнів шкіл міста щодо профілактики коронавірусної інфекції

З метою просвітницької та роз’яснювальної роботи щодо профілактики коронавірусної інфекції студенти Конотопського фахового медичного коледжу під керівництвом викладачів інфектології 4-5 березня 2020 р. зустрілися з учнями міських шкіл № 13 та № 5.          Діти прослухали інформаційну бесіду, яка супроводжувалась презентацією «Коронавірусна інфекція ..

Читати далі...

Коронавірусна інфекція

Відповідальне ставлення працівників та роботодавцівдо власного здоров'я та здоров'я оточуючих!Основна теза: Захворів – сиди вдома. Не варто ризикувати власним здоров’ям та здоров’ям інших. У разі погіршення стану – потрібно звернутись до свого сімейного лікаряКерівнику потрібно забезпечити недопущення перебування на робочому місці працівників з симптомами гострого респіраторного захворюв..

Читати далі...