9 ЖОВТНЯ 2021 р. розпочали роботу ПІДГОТОВЧІ КУРСИ. Запис на заняття триває. Телефон для запису 0962582057

Головна

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ у 2022 році

Відповідно до Закону України «Про фахову передвищу освіту»; наказу МОН України № 1159 від 29 жовтня 2021 року «Про затвердження Умов прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2022 р.», зареєстровано в Міністерстві юстиції (реєстраційний номер №1668/37290 від 24.12.2021 р.) та на підставі рішення педагогічної ради від 24.01.2022 р. протокол № 4 введено в дію ПРАВИЛА&nbs..

Читати далі... Вступ - 2022

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Щороку 22 січня, у день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, Україна відзначає величне свято- День Соборності. Злука задекларувала об’єднання українських земель в одній державі та продемонструвала соборницькі прагнення українців . Ця подія була знаковою для українського державотворення. На виконання листа Офісу Президента України..

Читати далі... 2021-2022 навч.р. Заходи Виховна робота та Психологічна служба

ЛЕКТОРІЙ У КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

День Соборності – це символ того, що сила нашої держави – в єдності українських земель, тому наш обов’язок берегти світлу пам’ять про незлічені жертви, покладені українським народом заради незалежності, заради соборності!Сьогодні, студенти груп 2ф, 2мс разом із викладачем історії України Немеш О.М. завітали до Конотопського краєзнавчого музею ім. О.Лазаревського. Наукові співробітники музею, ..

Читати далі... 2021-2022 навч.р. Заходи Виховна робота та Психологічна служба

ЛЕКЦІЯ «МЕДСЕСТРИНСКИЙ ПРОЦЕС ПРИ ГОСТРИХ РЕСПІРАТОРНИХ ІНФЕКЦІЯХ У ДІТЕЙ»

Згідно графіка проведення відкритих занять викладачами коледжу у групі 4 мс пройшла лекція «Медсестринский процес при гострих респіраторних вірусних інфекціях у дітей». Студенти виступили із змістовними повідомленнями про стан захворюваності на ГРВІ та зробили історичний екскурс у минуле епідемії гострих вірусних інфекцій. Майбутні медики узагальнили знання з даної теми, брали активну у..

Читати далі... ВІдкриті уроки Навчальний процес Навчальна робота

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ОБІЙМІВ

У рамках святкування Міжнародного дня обіймів студенти КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» створили відео «Обійми у фото ». У бібліотеці навчального закладу організовано фото зону «Подаруй обійми»! Мета цього свята — проявляти більше емоцій у суспільстві. За своєрідним «повір’ям», під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом. Існують також і наукові підтвердження корис..

Читати далі... 2021-2022 навч.р. Заходи Виховна робота та Психологічна служба

ПРИВІТАННЯ ЗІ ЩЕДРИМ ВЕЧОРОМ

13 січня, напередодні Старого Нового  року, вихованки  вокального гуртка « Ліра Гіппократа»  КЗ СОР «Конотопський  фаховий  медичний  коледж» (керівник  Тетяна  Цимбал)  привітали колектив працівників  та студентства  зі Щедрим  вечором.   Усім присутнім  створити справжню атмосферу  свята  допомогли щедрівки. Мол..

Читати далі... 2021-2022 навч.р. Заходи Виховна робота та Психологічна служба

Різдвяна коляда

Різдво – це особливе свято любові та радості і для дорослих, і для дітей, джерелом якого є кожен із нас.Святвечір - це останній вечір напередодні Різдва Христового. Зі Святвечором пов'язаний обряд приготування першої куті. Кутя - це головна страва на Святвечір. Страва має глибокий символічний зміст, адже пшениця, як зерно, щороку оживає, тому є символом вічності. ..

Читати далі... Заходи Бібліотека

ПОХІД В КІНО- ЦЕ ЦІКАВО ТА КОРИСНО!

Кінотеатр–річ  унікальна  та  універсальна. В  кіно  ходять  усі - незалежно  від  віку,  характерів  та  інтересів.  Кінотеатр  однаково  актуальний у  будь-яку  пору  року і погоду. Студенти  ІБ ф  (класний керівник Гуденко О.В.) відвідали   кінотеатр  та  переглянули  фільм&nb..

Читати далі... 2021-2022 навч.р. Заходи Виховна робота та Психологічна служба

ЯСКРАВІ СТОРІНКИ СТУДЕНТСЬКОГО ЖИТТЯ

Сьогодні студенти  груп 3мс, 2 мс  КЗ СОР « Конотопський фаховий медичний коледж»  мали  можливість   під час занять ФЗК  покататися на ковзанах  на території фізкультурно-оздоровчого комплексу ДЮСШ ім. Маміашвілі у мікрорайоні «Житломасив».  Поєднання   дозвілля і занять спортом на свіжому повітрі  забезпечує особисте задоволення, в..

Читати далі... 2021-2022 навч.р. Заходи Виховна робота та Психологічна служба

ТАЛАНОВИТА МОЛОДЬ

Вітаємо СТАРОСТЕНКО КРІСТІНУ-лауреата І премії Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «ШЛЯХОМ МИСТЕЦТВА», студентку коледжу(група 2ф), вихованку театральної студії «Купе № 5» МБК «Зоряний».Крістіно, сенс твого життя-творчість, а стимул життя- муза та невичерпне натхнення, тому бажаємо тобі нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та здійснення мрій!..

Читати далі... 2021-2022 навч.р. Заходи Виховна робота та Психологічна служба