БУДУЙ СВОЄ МАЙБУТНЄ РАЗОМ З НАМИ! ЖИТТЯ ТРИВАЄ! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Готуємо фельдшерів для екстреної медичної допомоги

Екстрена медична допомога – це допомога, яку надають працівники системи екстреної медичної допомоги з невідкладних організаційних, діагностичних та лікувальних заходів, спрямованих на врятування і збереження життя людини у невідкладному стані та мінімізацію наслідків впливу такого стану на її здоров’я.

Конотопський фаховий медичний коледж проводить підготовку фельдшерів для роботи в лікувально-профілактичних закладах Сумського регіону, особливо звертаючи увагу на підготовку фахівців для роботи в системі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

В жовтні 2019 р. під час проведення змагань бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги з участю студентських команд медичних навчальних закладів Сумської області «Спадщанські медичні ралі - 2019» команда Конотопського медичного училища посіла І (перше) місце серед студентських команд медичних навчальних закладів Сумської області.

Підготовка фахівців проводиться як в доклінічних кабінетах навчального закладу так і на базі Конотопської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги за участі досвідчених викладачів та медичних працівників станції.

Запрошуємо бажаючих отримати професію фельдшера за рівнем фахового молодшого бакалавра і в подальшому працювати в системі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф вступати до Конотопського фахового медичного коледжу! Чекаємо на вас!

1 1 1 1 1 1 

2  2 2 1 1