УКРАЇНА БУЛА, Є І БУДЕ! БЕЗЗАПЕРЕЧНА ПЕРЕМОГА ЗА УКРАЇНОЮ!

ЗАВЕРШЕННЯ ПРОЄКТУ "DISCIMUS VITAM SALVARE"

Ініціативна група викладачів та студентів "ТВОРИ ДОБРО" КЗ СОР "Конотопський фаховий медичний коледж" завершила реалізацію проєкту "Discimus vitam salvare" з навчання домедичної допомоги жителів Конотопської територіальної громади.
Останні практичні тренінги були проведені для викладачів та працівників ДПТНЗ "Конотопське вище професійне училище" 15 та 22 грудня 2022 року .
Колективний проєкт "Discimus vitam salvare" став переможцем міні-грантів в нашій громаді та отримав фінансування від ГО "Бюро аналізу політики" в рамках реалізації проєкту "Підвищення позицій ОГС Сумщини через адвокатування програм участі молоді у формуванні політики громад" згідно програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів.
Пріоритетні завдання, на реалізацію яких спрямовувався проєкт- це проведення теоретично-практичних тренінгів першої домедичної допомоги при пораненнях різного ступеня тяжкості, іммобілізації та транспортуванні при переломах, ранах, опіках, кровотечі, серцево- легеневій реанімації дорослого і дитини, само та взаємодопомоги при критичних станах та інше. Адже вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу може відіграти вирішальну роль у порятунку життя людини.
Тренінги проводила ініціативна група коледжу у складі: Гуденко Олени, Сосненка Володимира, Спаського Сергія, Тимошенко Наталії, Ємліної Вікторії.
Навчання проходили одноденні по дві години щотижня для осіб різновікових категорій. Навчальні групи формувалися по мірі звернення жителів громади, згідно реєстрації учасників. Проєктом було передбачено провести вісімнадцять занять (одне заняття на тиждень) , але в ході реалізації пройшло 19 занять до яких було залучено 524 особи різного віку. Навчання тренінги проходили з 18 серпня - по 22 грудня 2022 роки. Цільова аудиторія- особи від 25-34 у одній навчальній групі, тренінги проходили у режимі офлайн, дотримуючись алгоритму дії при сигналі "Повітряна тривога".
Кожен свідомий громадянин, особливо в умовах сьогодення, має володіти навиками надання першої домедичної допомоги, адже життя людини- це найвища його цінність.
Краще вміти і знати, та ніколи не скористатися знаннями, ніж не змогти врятувати.

6 6 6 6 6 6

6 6 6