ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! Телефон для реєстрації: +380962582057

СТАРТ ПРОЄКТУ "DISCIMUS VITAM SALVARE" (ВЧИМОСЬ РЯТУВАТИ ЖИТТЯ, НАДАВАТИ ПЕРШУ НЕВІДКЛАДНУ ДОПОМОГУ)

18 серпня ініціативна група викладачів та студентів "ТВОРИ ДОБРО" КЗ СОР "Конотопський фаховий медичний коледж" розпочала реалізацію проєкту "Discimus vitam salvare" для жителів Конотопської територіальної громади.
На відкритті проєкту були присутні: перша заступниця міського голови Людмила Ігнатенко, яка привітала всю ініціативну групу коледжу з початком реалізації проєкту, побажала плідної праці та результативного навчання, Ольга Качура - начальниця відділу у справах молоді та спорту Конотопської міської ради звернула увагу на надзвичайну актуальність проєкту та важливість участі в ньому мешканців нашої громади.
Колективний проєкт "Discimus vitam salvare" став переможцем міні-грантів в нашій громаді та отримав фінансування від ГО "Бюро аналізу політики" в рамках реалізації проєкту "Підвищення позицій ОГС Сумщини через адвокатування програм участі молоді у формуванні політики громад" згідно програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів.
Розмір міні-гранту становив 39 256 грн. На дані кошти, для проведення занять з практичного застосування знань, було придбано медичне обладнання: манекен дитячий для серцево-легеневої реанімації; макети "Рана" (імітатори поранень та ран), симулятори контролю кровотечі та двох поранень; манекен ока людини.
Пріоритетні завдання, на реалізацію яких спрямовується проєкт- це проведення теоретично-практичних тренінгів першої домедичної допомоги при пораненнях різного ступеня тяжкості, іммобілізації та транспортуванні при переломах, ранах, опіках, кровотечі, серцево- легеневій реанімації дорослого і дитини, само та взаємодопомоги при критичних станах та інше. Вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу може відіграти вирішальну роль у порятунку життя людини.
Сьогодні, теоретично- практичний тренінг для першої навчальної групи провела ініціативна група коледжу у складі: Гуденко Олени, Сосненка Володимира, Спаського Сергія, Тимошенко Наталії, Ємліної Вікторії.
Навчання будуть проходити одноденні по дві години щотижня для осіб віком від 18-65 років, групи формуються по мірі звернення жителів громади згідно реєстрації учасників. Проєктом передбачено з 15 серпня - по 23 грудня 2022 року провести вісімнадцять занять (одне заняття на тиждень) , в ході яких буде залучено близько 600 осіб. Цільова аудиторія 20-27 осіб у одній навчальній групі, заняття будуть проведені в режимі офлайн, дотримуючись алгоритму дії при сигналі "Повітряна тривога".
Війна в Україні раптово та безжалісно змінила все наше життя… Жителі нашої громади мають вміти і знати, що робити в критичній ситуації. Краще вміти і знати, та ніколи не скористатися знаннями, ніж не змогти врятувати. Кожен свідомий громадянин, особливо в умовах сьогодення, має володіти навиками надання першої домедичної допомоги, адже життя людини- це найвища його цінність.
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ, ВЧИМОСЯ РЯТУВАТИ ЖИТТЯ!

3 3 3 3

3 3 3 3

3 3 3