Почни свій шлях в медицині з Конотопським фаховим медичним коледжем

Телеуроки: розподіл за телеканалами

Телеуроки транслюватимуть 11 каналів
До освітнього проєкт «Всеукраїнська школа онлайн», у рамках якого виходитимуть телеуроки з 11 предметів для учнів 5-11 класів, долучилися 11 телеканалів: «ПлюсПлюс», «112 Україна», NewsOne, «Піксель», ZIK, «УНІАН ТБ», «Індіго», «Рада», «UA: Культура», «UA: Перший» та М1.

Про це 30 березня повідомляє пресслужба групи «1+1 медіа».

Телеуроки почнуть транслювати з 6 квітня. Розподіл шкільних програм за телеканалами:

· 5-й клас – «ПлюсПлюс» та «112 Україна»;
· 6-й клас – NewsOne та «Піксель»;
· 7-й клас – ZIK;
· 8-й клас – «УНІАН ТБ» та «Індіго»;
· 9-й клас – телеканал «Рада» та «UA: Культура»;
· 10-й клас – «UA: Перший»;
· 11-й клас – М1.
Розклад навчань до завершення карантину можна буде дізнаватися з програми телепередач. Список предметів, які викладатимуть у рамках проєкту: Англійська мова, Історія України, Всесвітня історія, Фізика, Алгебра, Геометрія, Географія, Хімія, Українська мова, Українська література, Біологія.

«Збалансована шкільна програма на період карантину розроблена Міністерством освіти та науки разом із викладачами. Запис уроків відбувається на базі Новопечерської школи, де 40 вчителів з Києва стануть вчителями для учнів з усієї України. Аби дистанційне навчання було цікаве та утримувало увагу школярів біля екранів, до уроків долучаються українські зірки – телеведучі, музиканти, актори, спортсмени. Вони відповідають на запитання викладачів, проводять разом з ними досліди, вирішують в ефірі задачі», – йдеться в повідомленні.