ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! Телефон для реєстрації: +380962582057

Наше сьогодення

Сучасні студенти – це молодь незалежної Української держави

Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності – віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути  громадянином. Як синтетична якість патріотизм охоплює емоційно-моральне, дієве ставлення до себе та інших людей, до рідної землі, своєї нації, матеріальних і духовних надбань суспільства.       ..

Читати далі...

Інноваційні педагогічні технології як процес...

Що ж таке  «педагогічна технологія»? Це така організація освітнього процесу, яка забезпечує його оптимізацію та інтенсифікацію і гарантує певний результат (підготовку фахівця відповідно до державних стандартів освіти). З давніх часів педагогіка сприймалася як мистецтво, коли видатні педагоги створювали власні системи навчання та виховання, але навчали тих, хто мав до цього хист та бажанн..

Читати далі...

Медицина – це мистецтво

         Одна мудра людина сказала, що медицина – це мистецтво. Тому і працювати в медичній галузі повинні творчі люди, фахівці, які бачать перед собою не сукупність симптомів хвороби, а хвору людину, і лікують не хворобу, а хворого. Як приклад не формального, а творчого підходу в медичній професії можна навести історично відомий  факт: у 20-х роках минулого сто..

Читати далі...

Медична сестра – це професія від Бога

    Професія медичної сестри  – це   незвичайна професія, яка на всіх етапах нашої історії була і є найгуманнішою та найпотрібнішою. Від сивої давнини й до наших днів у всіх країнах шанують працю людей, які протистоять смерті й недугам, дарують щастя повноцінного життя.       Сучасна медична сестра – це висококваліфікований, впевнений у соб..

Читати далі...

90 років для історії – це лише краплина, оберт секундної стрілки…

За швидкоплинними літами криється нелегкий шлях утвердження власних принципів, пошуків і звершень, зростання та примноження здобутків у підготовці висококваліфікованих кадрів для рідної  України. Можливо, 90 років для історії – це лише краплина, оберт секундної стрілки… Можливо, 90 років для історії – це лише краплина, оберт секундної стрілки… Та чи багато навчальних закладів можу..

Читати далі...

«На заняттях з хірургії мало «розповісти», треба ще й «показати»

Сьогодні все більшої уваги потребує питання підготовки кваліфікованих медичних працівників. Зараз одним з основних напрямів розвитку вищої освіти в Україні є створення компетентнісно зорієнтованого навчального середовища. Це пов’язано здебільшого з процесами Європейської інтеграції та реформуванням системи вітчизняної освіти. «На заняттях з хірургії мало «розповісти», треба ще й «показат..

Читати далі...

«Навчити якісно і вчасно надавати медичну допомогу людям»

З давніх часів медичний працівник – дуже шанована і почесна професія. Безліч фахівців різного освітнього рівня працюють у цій сфері. І усі вони – медсестри, фельдшери, лаборанти, лікарі – присвятили себе найпотрібнішій та найгуманнішій сфері діяльності, метою якої є полегшення страждань хворих, боротьба за їхнє життя і здоров’я. В усі часи люди потребували допомоги лікарів, і ті не могли в..

Читати далі...

Формування професійних компетентностей майбутнього фахівця-медика

Найважливіше завдання сучасної вищої школи – підготовка компетентного, гнучкого, конкурентноспроможного фахівця.  Практика є невід’ємною складовою частиною процесу підготовки спеціалістів в коледжі. Актуальним є впровадження сучасних методів проведення практичного заняття, головними перевагами яких є орієнтація на співробітництво викладача і студента, оптимальне співвіднесення теоре..

Читати далі...

Професія за покликанням

Цього року  наш навчальний заклад святкує  вельми значну дату – 90-річчя  від свого народження. Гортаючи сторінки історії цього славетного і одного з найстаріших навчальних закладів України, хочу згадати наших викладачів і всіх тих, хто всі свої знання, досвід і мудрість віддав справі підготовки медичних фахівців. Це директор медичного училища Радько Микола Григорович, викладач..

Читати далі...

Зоряна стежина коледжу

Як швидко плине час, коли життя сповнене подіями, планами, досягненнями. Конотопському фаховому медичному коледжу 90 років. Дев’яносто прекрасних, насичених славними справами і подіями  років!За цей час училище прожило свою велику історію. А почалося все 1 вересня 1930 року, коли на базі Конотопської окружної міської лікарні Колегією Наркому охорони здоров’я УРСР було відкрито меди..

Читати далі...