ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! Телефон для реєстрації: +380962582057

Добірка безкоштовних курсів з української мови

???????? З початку повномасштабного вторгнення російських загарбників в Україну кількість тих, хто вивчає українську мову, збільшилася на 577%. При цьому українська мова перемістилася з 33 місця за популярністю на 13. Про це у своєму зверненні повідомив популярний додаток для вивчення мов Duolingo. Саме тому ми вирішили зібрати наші курси української в одному дописі! Зберігайте, аби не загубити ????
???? Курс «Українська за 27 уроків»
Курс складається з відеоуроків і конспектів до них, проміжних тестових вправ і загального тесту, матеріал яких відповідає елементарному рівню знань, умінь та навичок (А1, А2). Одним зі складників є форум, де учасники курсу можуть спілкуватися українською. Кожен урок передбачає опанування лексичного мінімуму з конкретної теми та однієї з граматичних тем, що може бути засвоєна на відповідному рівні.
???? Курс «Українська мова та література. Підготовка до ЗНО»
Цей курс покликаний допомогти всім охочим вступникам поглибити та закріпити набуті знання зі шкільного курсу української мови та літератури. Він також стане у пригоді учням 7-10 класів, які опановують сучасну програму з української мови та літератури, викладачам для використання у «змішаному форматі» під час занять, батькам, які бажають разом із дітьми поновити знання, та всім охочим до українського слова та української культури.
???? Лекційний проєкт «Осмислені й переосмислені»
Проєкт започаткований для знавців української літератури, шкільних вчителів мови та літератури, викладачів закладів вищої та професійної освіти, та присвячений життю та творчості найвідоміших постатей українського літературного скарбу — від Григорія Сковороди до Василя Стуса.