Почни свій шлях в медицині з Конотопським фаховим медичним коледжем

ЗНО

Актуальні дати основної сесії ЗНО 2020

Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.ЗНО-2020: дати проведенняНаказ МОН України від 20.05.2020 № 664 "Про внесення змін до календарного плану підготовки та проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти..

Читати далі...

ЗНО орієнтовно розпочнеться 25 червня

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання орієнтовно може розпочатись 25 червня 2020 року.Про це у своєму Facebook повідомив генеральний директор директорату вищої освіти МОН Олег Шаров.За його словами, у разі реалізації цього варіанту, вступна кампанія на основі 11 класів буде проведена у серпні.«Вступна кампанія — ЗНО, ЄВІ (єдиний вступний іспит з іноземної мови для вс..

Читати далі...

Пробне ЗНО: нові можливості для зареєстрованих учасників

Учасникам ЗНО показали, як відбувається тестуванняУкраїнський центр оцінювання презентував учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання відео, у якому продемонстровано процес проведення тестування.В УЦОЯО зазначають, що ролик дозволить майбутнім учасникам розширити коло своєї обізнаності щодо процедури проведення ЗНО.Детальна інформація за посиланням:  http://osvita.ua..

Читати далі...

Час, відведений на виконання тестів ЗНО

У 2020 році до програми проведення зовнішнього незалежного оцінювання включено 11 тестових предметів: українська мова та література, математика, історія України, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови.Враховуючи різну кількість завдань та їх форм, на виконання кожного тесту зовнішнього незалежного оцінювання відводить..

Читати далі...

Пробне ЗНО відбудеться у звичному форматі

Пробне ЗНО відбудеться у звичному форматіУ зв’язку з продовженням всеукраїнського карантину до 24 квітня 2020 року проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання відтерміновується.В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомляють, що після завершення карантину всі зареєстровані учасники зможуть у звичному форматі пройти пробне ЗНО.Нові дати проведення буде повідомлено додатково.Т..

Читати далі...

Нормативні документи

Нормативні документи щодо ЗНО/ДПА за посиланням:http://testportal.gov.ua/normatyvni-dokumenty/..

Читати далі...

Центри тестування

Харівський регіональний центр оцінювання якості освітиУкраїнський центр оцінювання якості освіти..

Читати далі...

Варіанти проведення ЗНО та вступної кампанії

Міністерство освіти визначило орієнтовні дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання і вступної кампанії при різних варіантах завершення карантинних заходів в Україні. Відповідні дані оприлюднені на сайті освітнього відомства.За інформацією МОН, зараз відомством розглядаються два варіанти строків проведення ЗНО і вступної кампанії — у випадку завершення каранти..

Читати далі...