Волонтерство

Протягом багатьох десятиріч в училищі активно працює волонтерський загін, який має тісні зв’язки з територіальним центром людей похилого віку та міською радою ветеранів, поліклінічною службою допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни.

Члени волонтерського загону постійно відвідують вихованців дитячого притулку (проводять з ними ігри, дарують іграшки, солодощі та речі).

Протягом останніх трьох років студенти Конотопсько медичного училища відвідують Конотопський будинок-інтернат для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Напередодні Дня працівника соціальної сфери студенти Конотопського медичного училища відвідали КУСОР «Конотопський будинок-інтернат». Поєднавши професійний день зі святом «Золотої осені», організатори залучили до заходу і своїх працівників, і вихованців. Також осторонь не залишилися й студенти медичного училища (керівник Колесник Г.М.). Вже не вперше завітавши на урочистості в будинку-інтернаті, студенти підготували номери художньої самодіяльності, щоб привітати всіх присутніх зі святом. У актовій залі закладу склалася дійсно дружня атмосфера, яка не залишила байдужим нікого.

3-го грудня до будинку-інтернату студентів Конотопського медичного училища привів особливий день. День, коли суспільство шанує людей з обмеженими фізичними можливостями. Наші студенти: Лемешко Яна (гр.4 МС), Гайдіна Юлія, Кондрушенко Тетяна, Книр Анастасія, Боровська Тетяна (гр.3 МС), Шило Ольга (гр.ІІІ Ф), Гнєдін Віктор, Федоненко Руслан (гр.4 Ф), Колесник Г.М. (керівник гуртка) підготували для всіх концертну програму. Сучасний танок у виконанні дівчат, вірші, запальні пісні та лірична історія у виконанні Гайдіної Юлії та Гнєдіна Віктора приголомшили всіх присутніх. Вихованцями закладу також були представлені різноманітні номери художньої самодіяльності. Були запрошені й гості з інших закладів, а також батьки деяких вихованців.

На день Святого Миколая студенти Конотопського медичного училища завітали поздоровити вихованців будинку-інтернату зі святом. Для них підготували різноманітні конкурси та розваги. У актовій залі, де відбувалася зустріч, лунав сміх та відчувалася атмосфера справжніх змагань. Вихованці закладу з задоволенням прийняли участь у конкурсній програмі. По закінченню зустрічі, наші студенти вручили невеличкі подарунки, а також разом з вихованцями закладу власноруч зробили новорічну ялинку, яку залишили у будинку-інтернаті на згадку про святкову зустріч.

14 листопада – всесвітній день боротьби з цукровим діабетом. Цукровий діабет – тяжке ендокринне захворювання, що проявляється підвищеним рівнем в крові глюкози (гіперглікемією). Це невиліковне на сьогоднішній день хронічне захворювання, що призводить до розвитку серйозних ускладнень, потребує матеріальних витрат та медичної допомоги протягом усього життя хворого. Студенти Конотопського медичного училища (керівник Терновенко Тетяна Василівна) разом з представниками Конотопської міськької організації ТЧХ України (голова Добрянська Оксана Сергіївна) провели санітарно-просвітню роботу серед населення міста, розповсюджуючи пам’ятки «Як розпізнати цукровий діабет», для ранньої діагностики цукрового діабету та своєчасного звернення за медичною допомогою, якщо це необхідно.

22 квітня студенти Конотопського медичного училища знову відвідали будинок-інтернат для дітей з фізичними та розумовими вадами. Разом з вихованцями готувалися до свята Великодня. Ця зустріч залишила найприємніші враження як для студентів, так і для вихованців будинку-інтернату. У залі панувала дійсно дружня атмосфера, студенти медичного училища з задоволенням ще не раз відвідають будинок-інтернат, адже вихованці закладу стали вже справжніми друзями і з нетерпінням чекають нової зустрічі.

Діти — це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя. Від кожного з нас залежить доля дітей сьогодні, а від сьогоднішніх дітей — наша з вами завтрашня доля.

Студенти Конотопського медичного училища (керівник Колесник Г.М.), волонтери Данилюк Н. та Добрянська О.С. привітали вихованців Конотопського будинку-інтернату для дітей з розумовими та фізичними вадами з наступаючим святом - Днем захисту дітей. Під час цього заходу було проведено конкурс малюнків під гаслом «Ми за мир», де вихованці інтернату мали можливість вибирати та розмальовувати розфарбовки, які були подаровані організаторами свята. Також під керівництвом Данилюк Наталії було проведено майстер – клас з ліпки з пластиліну. По закінченню свята вихованцям були вручені подарунки.