ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! Телефон для реєстрації: +380962582057

Головна

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СЕРЕДНІХ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ З ЛІКУВАЛЬНОГО МАСАЖУ

На базі Конотопського фахового медичного коледжу тривають курси із підвищення кваліфікації середніх медичних працівників з лікувального масажу. Слухачі курсів вивчають загальні анатомічні та фізіологічні основи, види та техніку лікувального масажу, правила призначення та проведення процедури, особливості поєднання з іншими не медикаментозними методами лікування, клінічну характеристику, ме..

Читати далі... ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ СЕРЕДНІХ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ Додаткові освітні послуги Коледж

ДЕКАДА НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ З НАГОДИ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ ТА ДНЯ ГЕРОЇВ КРУТ

У період війни, яку рф розв'язала і веде проти України, виникає нагальна необхідність переосмислення зробленого і здійснення системних заходів спрямованих на посилення національно-патріотичного виховання молоді - формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей. У рамках відзначенння Дня Соборності України та Дня Героїв Крут пройшла декада національно-патріотичн..

Читати далі... 2022-2023 н.р. Заходи Виховна робота

ФОТОБАТЛ "МОЇ ЗИМОВІ КАНІКУЛИ"

Зимові канікули закінчились, триває навчальний процес, але чудові моменти ми звикли фотографувати, щоб через деякий час згадати, пережити ті хвилини щастя, відчути позитивні емоції, що надихають все на нові звершення. У такий непростий час ми цінуємо прості життєві дрібнички: світло, мир, тепло у домі, сімейні посиденьки, турботу про домашніх улюбленців, цікаву книгу , фільм та можливість доп..

Читати далі... 2022-2023 н.р. Заходи Виховна робота

Графік навчального процесу 2022-2023 н.р.

Відповідно до нормативних документів затверджено графік навчального процесуГрафік навч.процесу 2022-2023 н.р.Графік навчального процесу..

Читати далі... Плани, звіти Навчальна робота

Плани роботи на 2022-2023 н.р.

В основу діяльності коледжу покладено законодавчі та освітні нормативні документи України, Національну доктрину розвитку освіти. У своїй діяльності колектив коледжу опирається на основні положення Конституції України, новий Закон України «Про освіту».Робота коледжу має демократичний характер, є відкритою і реалізується за принципом партнерства. До розвитку та реалізації освітнього та виховного про..

Читати далі... Інформаційна відкритість Коледж

Річний звіт 2021-2022

Організація навчально-виховного процесу в коледжі здійснюється відповідно до законів України «Про освіту», «Про вищу освіту», «Про фахову передвищу освіту», вимог Державних стандартів освіти, інших законодавчих актів України з питань освіти.  Річний звіт за 2021-2022 н.р...

Читати далі... Плани, звіти Навчальна робота

Робочі навчальні плани 2022-2023 н.р.

Робочі навчальні плани складаються на основі відповідних навчальних планів на кожен рік підготовки за відповідною освітньою програмою з метою удосконалення змісту навчання, конкретизації планування освітнього процесу й закріплення навчальних дисциплінРНП, мс 9 кл., 2022-2023 н.р (1 мс, 2 мс)РНП, мс 9 кл., 2022-2023 н.р (3 мс)РНП, мс 9 кл., 2022-2023 н.р (4 мс)РНП, ф 9 кл., 2022-2023 н.р (1 ф, 2 ф)..

Читати далі... Плани, звіти Навчальна робота

До дня пам'яті Героїв Крут

До 105-ї річниці пам'яті Героїв Крут у бібліотеці КЗСОР "Конотопський фаховий медичний коледж" підготовлено виставку "Їхня смерть вовік не відболить". На експозиції представили книги, фотоальбоми та журнали, які розповідають про тогочасні події. Такі сторінки нашої історії, як бій під Крутами та інші героїчні заслуги, показують дух та менталітет нашого українського народ...

Читати далі... Тематичні виставки Бібліотека

Вправа "Ха-дихання"

Дихальні вправи є простим інструментом, який завжди разом з нами. З їхньою допомогою можна легко заспокоїтися, виграти час для прийняття рішення до дій. Щоб у стресовій ситуації згадати дихальну вправу, варто попередньо, у спокійній обстановці довести її виконання до автоматизму так, щоб тіло саме "підказало" техніку:Вправа "Ха-дихання" Мета: екологічний спосіб вираження інтенсивних не..

Читати далі... Вправи для психологічної самодопомоги Підтримка в умовах війни Психологічна служба