ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! Телефон для реєстрації: +380962582057

Щороку 28 квітня відзначається День працівників швидкої медичної допомоги

Екстрена (швидка) медична допомога – спеціалізована медично-санітарна служба, завданням якої є надання першої медичної допомоги при станах, загрозливих для життя, потерпілим від нещасних випадків (поранення, переломи, опіки, отруєння, ураження електричним струмом тощо) або при раптових захворюваннях, транспортування потерпілих до лікарень.

Кожного дня саме працівники швидкої допомоги беруть на себе відповідальність за здоров’я та життя людей. Виїжджаючи на виклик, бригада не може передбачити, наскільки успішною буде їхня робота, тому кожна зміна стає своєрідним стресом для працівників.

В день тих, хто щодня самовіддано рятує наші життя, бажаю терплячих пацієнтів, спокійних робочих змін, міцних нервів і сімейного благополуччя!

Я хочу від щирого серця побажати, від себе особисто, від нашого колективу, щоб ви завжди і вчасно встигали на виклики, щоб вам завжди вдавалося вчасно надати медичну допомогу. Я хочу побажати, щоб ви за це отримували подяку від пацієнтів. Міцного здоров'я, бадьорості духу, успіхів, особистого щастя, терпіння вам і мудрості. Хочу побажати вам завжди мати почуття гумору, тому що без гумору нам нікуди.

2