28 ТРАВНЯ 2022 р. - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у форматі OFFLINE / ONLINE

Проведення Дня відкритих дверей дистанційно з використанням Zoom-конференції

03 квітня 2021 р. у КЗСОР "Конотопський фаховий медичний коледж"  було проведено День відкритих дверей дистанційно з використанням Zoom-конференції.

У відеоконференції взяли участь представники коледжу, зокрема: директор Косар А.А. – голова приймальної комісії, заступник директора з навчальної роботи Шапарєва О.С. – заступник голови приймальної комісії, відповідальний секретар приймальної комісії Смирнова Л.М.

Директор охарактеризував переваги навчання у Конотопському фаховому коледжі, його матеріально-технічну базу, умови навчального процесу, можливості отримання додаткових освітніх послуг, зокрема курси лікувального масажу та основ загального масажу, основ косметології, гарні перспективи  працевлаштування за фахом.

Відповідальний секретар ознайомила з правилами прийому до Конотопського фахового медичного коледжу.

Поділилися своїм досвідом навчання, виховання та проведенням дозвілля студенти коледжу Чайковський Олександр, Ємліна Вікторія, Супрун Інна.

Студенти відмітили високий рівень підготовки і вважають, що зробили правильний вибір навчального закладу і професії, який дає їм можливості знайти гарну висооплачувану і цікаву роботу.

Після виступів учасників вступники мали можливість ставити запитання щодо умов вступу та навчання.

На завершення учасники конференції побажали майбутнім вступникам успішно скласти ЗНО та зробити правильний вибір спеціальності для вступу і запросили на навчання до комунального закладу Сумської обласної ради "Конотопський фаховий медичний коледж".

Чекаємо на вас у нашій АLMA MATER !!!

3  3  3  3  3  3