ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! Телефон для реєстрації: +380962582057

Головна

ПІДГОТОВЧІ КУРСИ до вступу 2022-2023 н.р.

ТРИВАЄ НАБІР СЛУХАЧІВ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДЛЯ ВСТУПУ! ЗАПРОШУЄМО випускників 9-11 класів, професійно-технічних навчальних закладів, випускників шкіл минулих років, усіх охочих вступити до нашого медичного коледжу зареєструватись на підготовчі курси, під час яких слухачі матимуть змогу підвищити рівень знань з української мови та біології.НАША АДРЕСА : м. Конотоп, пр. Червоної Калини, 3.Телефон для..

Читати далі... Запрошуємо на навчання Вступ - 2022

Навчально-методичний посібник «Практичні навички в педіатрії»

У видавництві "Медицина" вийшов новий посібник під редакцією наших викладачів педіатрії  Н.О.Курдюмової та Т.Г.Поліщук.Замовити книгу Практичні навички у педіатрії: навчальний посібник (ЗВО І-ІІІ р. а.) Н.О. Курдюмова, Т.Г. Поліщук можна у Всеукраїнському спеціалізованому видавництві «Медицина», тел. (044) 537-63-62, 581-15-67, е-mail med@sosiety.kiev.ua  https// www.medpublish.com.ua..

Читати далі... Методична робота Навчальна робота

УЧАСТЬ У ПРОЄКТІ «НЕЗЛАМНІ UKРАЇНЦІ»

У реаліях сьогодення досить актуальним є військово-патріотичне виховання молоді, оволодіння навичками медико-психологічної самодопомоги, залучення до різних активностей та формування навичок здорового способу життя. У нашому місті триває реалізація проєкту "НЕЗЛАМНІ UKРАЇНЦІ". Представники активної учнівської та студентської молоді громади беруть участь у триденному національно-патріот..

Читати далі... 2022-2023 н.р. Заходи Виховна робота

УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ ВІДКРИТОГО ЧИТАННЯ ПРОЗИ «УЗВАР-ФЕСТ 2022»

У міському парку «Юність» відбувся традиційний VI-й фестиваль публічних читань «Узвар-Фест 2022» в якому брали участь студентки коледжу Вікторія Ємліна (гр.4 мс) , Мажара Олександра (гр. 2ф). Фестиваль започатковано з метою заохочення конотопців до читання, популяризації української класичної та сучасної прози, художнього слова. Він підтримує творчих людей – читців, письменників, любителів ..

Читати далі... 2022-2023 н.р. Заходи Виховна робота

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЄКТУ "DISCIMUS VITAM SALVARE"

15 вересня, ініціативна група "ТВОРИ ДОБРО" викладачів КЗ СОР "Конотопський фаховий медичний коледж" ради в рамках реалізації проєкту "Discimus vitam salvare" провела четвертий практичний тренінг. Заняття були проведені для працівників управління освіти Конотопської міської ради. Тренінгове заняття пройшло в режимі офлайн, дотримуючись алгоритму дії при сигналі "Повітряна тривога". Під час ..

Читати далі... ПРОЄКТ "DISCIMUS VITAM SALVARE" Виховна робота

ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ

З нетерпінням чекали повернення до очного навчання студенти та викладачі Конотопського фахового медичного коледжу. Особливо важливо було повернутися до занять з клінічних дисциплін на базі КНП КМР "Конотопська ЦРЛ ім. ак. М. Давидова". За період карантину та дистанційного навчання на нашій базі в лікарні відбулися значні позитивні зміни. Була придбана найновіша діагностична апаратура, обладн..

Читати далі... Робочі будні студентів коледжу Практичне навчання Навчальна робота

НАГОРОДЖЕННЯ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ В УКРАЇНІ

9 вересня, у приміщенні міської ради відбулось нагородження тренерів, вчителів з фізичної культури та спорту та спортсменів з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту України, який відповідно Указу Президента України від 29.06.94 N 340 "Про відзначення Дня фізичної культури та спорту в Україні" відзначається кожного року у другу суботу вересня.Почесними грамотами відділу міської ради..

Читати далі... 2022-2023 н.р. Заходи Виховна робота

ПРОДОВЖУЄМО РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОЄКТУ "DISCIMUS VITAM SALVARE" (

08 вересня ініціативна група викладачів та студентів "ТВОРИ ДОБРО" КЗ СОР "Конотопський фаховий медичний коледж" провела третій практичний тренінг в рамках реалізації проєкту "Discimus vitam salvare" для жителів Конотопської територіальної громади з різних установ та підприємств.Традиційно тренінгове заняття пройшло в режимі офлайн, дотримуючись алгоритму дії при сигналі "Повітряна тривога"...

Читати далі... ПРОЄКТ "DISCIMUS VITAM SALVARE" Виховна робота

ВІДКРИТИЙ ПАТРІОТИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ -КОНКУРС «НАРОД-ГЕРОЙ ГЕРОЇВ ПОЯВЛЯЄ».

Студенти Конотопського фахового медичного коледжу брали активну участь у Відкритому патріотичному фестивалі-конкурсі «НАРОД-ГЕРОЙ ГЕРОЇВ ПОЯВЛЯЄ». Фестиваль-конкурс проведено з метою поширення патріотичний ідей засобами мистецтва, виявлення та підтримки талановитих студентів, сприяння становленню української та європейської ідентичності, заохочення до патріотичної творчості захисників України..

Читати далі... 2022-2023 н.р. Заходи Виховна робота

ПОСВЯТА В СТУДЕНТИ ПЕРШОКУРСНИКІВ

У День знань, у КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» відбулась урочиста посвята «Я- СТУДЕНТ!» першокурсників та зустріч з їх класними керівниками, і адміністрацією коледжу. До нашої дружньої колежанської родини влилась нова хвиля першокурсників бази дев’ять класів спеціалізацій «Лікувальна справа», «Сестринська справа».Зі щирими словами привітань до першокурсників зверну..

Читати далі... 2022-2023 н.р. Заходи Виховна робота