З 23 червня 2022 р. працює консультаційний центр з надання допомоги в реєстрації електронних кабінетів для вступників на базі 9 класів!!! Чекаємо на вас у нашій АLMA MATER !!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого запрошує

Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого запрошує учнів старших класів стати частиною дружньої юридичної родини.

Інформація для майбутніх абітурієнтів та їх батьків розміщена на офіційному сайті за адресою http://pli.nlu.edu.ua, а також у соціальних мережах Instagram, Facebook та YouTube, де усі бажаючі зможуть: - побувати на віртуальній екскурсії навчальним закладом, ознайомитися із умовами, в яких студенти Полтавського юридичного інституту навчаються та відпочивають: навчальні аудиторії, гуртожиток, бібліотека, спортивний зал, басейн; - переглянути запис Дня відкритих дверей та впевнитись у перевагах вступу саме до Полтавського юридичного інституту; - ознайомитись із правилами прийому, перспективами працевлаштування після здобутої освіти у Полтавському юридичному інституті.

2