Запрошуємо на підготовчі курси! Реєстрація за телефоном (096)2582057

Головна

Запрошуємо на підготовчі курси!

КЗСОР «КОНОТОПСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ» запрошує слухачів на підготовчі курси до вступу у коледж (підготовки до складання ЗНО/НМТ).Заняття проходять двічі на місяць (субота) з конкурсних предметів: українська мова та біологія. До викладання на курсах залучаються висококваліфіковані вчителі.Ми з радістю проконсультуємо вас з усіх питань, пов’язаних зі вступом.Телефонуйте для реєстрації в ..

Читати далі... ПІДГОТОВЧІ КУРСИ Вступ - 2023

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

01 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом в Україні- це про те, як українці протидіють ВІЛ не завдяки, а всупереч. Всупереч війні, яку повномасштабно розв’язала проти України рф. В Україні гасло цьогорічного Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом звучить так: «ВІЙНА І ВІЛ — ВИКЛИКИ ЧАСУ. ДАВАЙТЕ ПЕРЕМАГАТИ РАЗОМ!». Через війну епідеміологічна ситуація із поширенням ВІЛ в Україні погіршилася..

Читати далі... 2023-2024 н.р. Заходи Виховна робота

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОМАШНІХ ТВАРИН

Щорічно 30 листопада мешканці багатьох країн відзначали Всесвітній день домашніх тварин. Головна мета цього дня -розвинути почуття відповідальності за живих істот й укотре нагадати суспільству, що ми відповідаємо за тих, кого приручили. Здобувачі освіти КЗСОР «Конотопський фаховий медичний коледж» долучились до Всесвітнього дня домашніх тварин та зробили фото із своїми улюбленцями. Це день д..

Читати далі... 2023-2024 н.р. Заходи Виховна робота

ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ «ОСОБЛИВОСТІ ПРИРОДНОГО ЗАПОВІДНИКА «МИХАЙЛІВСЬКА ЦІЛИНА»

30 листопада, у рамках відзначення 95-ї річниці природного заповідника «Михайлівська цілина», згідно плану роботи закладу освіти та з метою виховання екологічно грамотної особистості, яка знає цінність життя і своє місце у світі живої природи у КЗСОР «Конотопський фаховий медичний коледж» пройшла онлайн-зустріч із науковим співробітником природного заповідника «Михайлівська цілина» -Катериною..

Читати далі... 2023-2024 н.р. Заходи Виховна робота

ЛЕКЦІЯ З МІННОЇ БЕЗПЕКИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

Здобувачам освіти, які мешкають у гуртожитку КЗСОР «Конотопський фаховий медичний коледж», волонтери-інструктори з мінної небезпеки Конотопської міської організації Товариства Червоного Хреста України Лариса Сахно та Сергій Леонтович провели інформаційну сесію з мінної небезпеки.Присутні студенти поглибили свої знання та засвоїли алгоритм поведінки, що допоможе зберегти життя: зупинись; не п..

Читати далі... 2023-2024 н.р. Заходи Виховна робота

Пам’ятний день жертв Голодомору 1932-33 років

"Згадайте нас - бо ми колись жили.Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!Ми в цій землі житами проросли,Щоб голоду не знали люди вічно."Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодомору 1932-33 років. З метою гідного вшанування пам'яті жертв голодоморів в Україні та патріотичного виховання молоді представники студентсва та викладачі КЗСОР "Конотопськи..

Читати далі... 2023-2024 н.р. Заходи Виховна робота

ПЕРЕГЛЯД ФІЛЬМУ «ВОВК. СТРАХУ НЕМА»

Студенти групи 2Аф КЗСОР «Конотопський фаховий медичний коледж» з класним керівником Іриною Малаховою відвідали кінотеатр "Hollywood, де переглянули фільм «Вовк. Страху нема».Метою перегляду студентами фільму є — військове просвітництво, національно-патріотичне піднесення молоді, збереження історичної пам’яті, культивування іміджу Захисника України.Дякуємо воїнам та авторам за військово просві..

Читати далі... 2023-2024 н.р. Заходи Виховна робота

Змагання з армреслінгу серед студентської молоді міста

За ініціативи студентського сенату, Адамова Артьома, Шевченко Ангеліни, Череднякова Владислава та студентів Конотопського фахового медичного коледжу у співпраці з МЦФЗН «Спорт для всіх», відділом міської ради у справах молоді та спорту КМР з метою залучення молоді міста до фізичної активності, систематичних занять фізичною культурою та спортом, популяризації здорового способу життя в колі друзів в..

Читати далі... 2023-2024 н.р. Заходи Виховна робота

"ВОЛЮ УКРАЇНИ НЕ ЗЛАМАТИ"

21 листопада в Україні – День Гідності і Свободи. У цей день вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь українсь..

Читати далі... 2023-2024 н.р. Заходи Виховна робота

ПІЗНАЄМО КУЛЬТУРУ РІДНОГО КРАЮ

Нещодавно, у Всесвітній день рукоділля, здобувачки освіти групи 1мс КЗСОР «Конотопський фаховий медичний коледж» , завітали до Музею-садиби М. І. Драгомирова. Молодь переглянула виставку виробів народної творчості із фондів Конотопського краєзнавчого музею ім. О.М. Лазаревського. Дівчатка познайомились з видатною особистістю рідного краю М.І Драгомировим та його родиною, поринувши в ат..

Читати далі... 2023-2024 н.р. Заходи Виховна робота