УКРАЇНА БУЛА, Є І БУДЕ! БЕЗЗАПЕРЕЧНА ПЕРЕМОГА ЗА УКРАЇНОЮ!

ПЕДАГОГІЧНА РАДА У ФОРМАТІ ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЇ

28 жовтня у КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» відбулося засідання педагогічної ради, у форматі онлайн-конференції на платформі Zoom.
Під час засідання педагогічний колектив розглянув питання організації протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
Було проаналізовано особливості процесу адаптації студентів нового набору до навчального процесу. Класні керівники навчальних груп презентували результати проведеного онлайн-опитування, розповіли про особливості своїх груп та звітували про проведену роботу щодо адаптації студентів до очного та дистанційного навчання. Соціальний педагог та практичний психолог надали інформацію про результати з циклу занять «Стан адаптації першокурсників». Вихователь розповіла про особливості адаптації першокурсників до умов проживання у гуртожитку.
Третім важливим питанням був аналіз запровадження дистанційного навчання. Розгляд даного питання проходив у форматі фасилітативної сесії: викладачі ознайомилися з теорією пристосування до змін, проаналізували власне ставлення та рівень адаптації до нового формату викладання за допомогою інтерактивного опитування, попрацювали у робочих групах і обмінялися власним позитивним досвідом дистанційної роботи. Дистанційне навчання – це великий виклик для усіх учасників навчального процесу.
Він вимагає багато особистісних ресурсів та невпинного професійного зростання, але педагогічний колектив коледжу вирішив – спільними зусиллями ми зуміємо усе!

2 2 2 2

2 2 2 2

2