Почни свій шлях в медицині з Конотопським фаховим медичним коледжем

Головна

Курс "Основи загального масажу" для слухачів, які не мають медичної освіти

ВПЕРШЕ  Конотопський фаховий медичний коледж запрошує на навчання слухачів, які НЕ мають медичної освіти на курс "Основи загального масажу"Термін навчання - 1,5 місяці..

Читати далі... Актуальне сьогодні

Оголошуємо набір слухачів на підготовчі курси до вступу

Конкурсні предмети - українська мова та література;  біологіяТермін навчання - 8 місяців (листопад - червень)Форма проведення - підготовчі курси вихідного дня..

Читати далі... Запрошуємо на навчання Вступ - 2020

Всесвітній день запобігання суїциду

За рішенням Всесвітньої організації охорони здоров`я у вересні відзначається Всесвітній день запобігання суїциду.У коледжі переконані, що життя варто любити у всіх його проявах. Протягом тижня студенти та викладачі мали можливість почерпнути цікаву інформацію зі стенду «Життя - прекрасне!». Під такою ж назвою пройшов конкурс відеороликів , у якому взяли участь студенти коледжу. Найкращи..

Читати далі... 2020-2021 н.р. Заходи Виховна робота

Дружня допомога

Безпечне  освітнє середовище є важливим  пріоритетом  гуманітарної  освіти. Знати про коронавірус якомога більше - означає захистити  від захворювання і себе,  і своїх близьких. В  умовах  пандемії  COVID-19, яка охопила ввесь світ  і Україну зокрема, ці знання  є надзвичайно важливими. Тому ми зробимо все, щоб максимально захистити ..

Читати далі... 2020-2021 н.р. Заходи Виховна робота

Вишкіл для молоді міста

З 28 по 30 серпня  2020 року у с.Таранське відбувся військово-патріотичний вишкіл для 40 студентів та учнів з ВНЗ, ДПТНЗ міста та району до якого долучилися і студенти КЗСОР «Конотопський фаховий медичний коледж»....Вишкіл для молоді міста             ..

Читати далі... 2020-2021 н.р. Заходи Виховна робота

НАКАЗ про зарахування на навчання (11 кл.)

Наказ про зарахування, бюджетНаказ про харахування, комерція..

Читати далі... Вступ - 2020

Телефони гарячих ліній

СЛУЖБА ЕКСТРЕНОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ «ТЕЛЕФОН ДОВІРИ»..

Читати далі... Психолог про COVID-2019 Психологічна служба Виховна робота

УВАГА! УВАГА ! УВАГА!

УВАГА!  УВАГА! ДОДАТКОВО ПРОДОВЖЕНО ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ВСТУПНИКІВ НА БАЗІ 9 КЛАСІВ для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, кваліфікації – фельдшер та сестра медична.Форма навчання – комерційна (платна).Підстава: лист МОН України від 28.07.2020 р. № 1/9-483 за підписом т.в.о. міністра Сергія ШкарлетПрийом заяв та документів здійснюватиметься з 01 серпня 2020 ..

Читати далі... Запрошуємо на навчання Вступ - 2020

НАКАЗ про зарахування на навчання № 53-н від 29.07.2020

НАКАЗ про зарахування на навчання № 53-н від 29.07.2020..

Читати далі... Вступ - 2020