ПОЧНИ СВІЙ ШЛЯХ У МЕДИЦИНІ З КОНОТОПСЬКИМ ФАХОВИМ МЕДИЧНИМ КОЛЕДЖЕМ

Навчання під час карантину

Дистанційне навчання як сучасна освітня технологія

Дистанційне навчання відкриває студентам доступ до нетрадиційних джерел інформації, підвищує ефективність самостійної роботи, дає зовсім нові можливості для творчості, знаходження і закріплення різних професійних навичок, а викладачам дозволяє реалізовувати принципово нові форми і методи навчання із застосуванням концептуального і математичного моделювання явищ і процесів.В умовах дистанційного на..

Читати далі...

До уваги студентів випускних груп!

Особливо нагадуємо, що ліцензійний інтегрований іспит обов’язково відбудеться по закінченню карантину у терміни, визначені Міністерством охорони здоров'я України. Тому під час карантину працюйте з тестами!..

Читати далі...

Шановні студенти та батьки!

Нагадуємо, що на час карантину навчальний процес відбувається з використанням технологій дистанційного навчання за допомогою соціальних мереж  (електронні адреси або Viber, WhatsApp, Telegram). Кожен викладач та класний керівник мають групу в соціальних мережах, через яку і здійснюють навчання відповідно до тимчасового розкладу. Контроль знань студентів з комбінованих та практичних занят..

Читати далі...

Індивідуальний план роботи викладача на період карантину

Індивідуальний план роботи викладача на період карантину..

Читати далі...

Наказ «Про організацію навчального процесу на час карантину»

Наказ "Про організацію навчального процесу на час карантину"..

Читати далі...