Почни свій шлях в медицині з Конотопським фаховим медичним коледжем

Корисні посилання під час карантину

До уваги студентів 2-х курсів, які цього року складають ДПА у формі ЗНО!

Терміни проведення ЗНО будуть визначені МОН України пізніше, але воно обов’язково відбудеться. Тому використовуйте всі можливості для підготовки (див. посилання на нашому сайті), головне – виконуйте всі рекомендації ваших викладачів!..

Читати далі...

Безкоштовний подкаст до ЗНО з української літератури

Сайт Освіта.ua разом із Артуром Пройдаковим, який є вчителем з української мови і літератури та одним із найкращих знавців української літератури, продовжують серію подкастів із підготовки до ЗНО.У коротких випусках подкасту, що розміщуються щотижня, Артур Пройдаков розповідає про особливості творів, які включені до програми ЗНО з української літератури, а також акцентує увагу на особлив..

Читати далі...

ЗНО з історії України: візуальні об’єкти, які потрібно знати

Освіта.ua пропонує учасникам зовнішнього оцінювання, які складатимуть тест з історії України перелік візуальних об’єктів, що можуть бути запропоновані укладачами тестів.Перелік візуальних об'єктів складено відповідно до вимог чинної програми зовнішнього оцінювання з історії України.Електронна збірка містить зображення діячів культури, освіти та науки, громадсько-політичних та в..

Читати далі...

Твори з української літератури на ЗНО 2020 року

Перелік творів з української літератури, що є обов'язковими для текстуального вивчення учасниками зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Зазначений перелік визначений чинною програмою ЗНО з української мови та літератури.Подані у переліку твори згруповані за хронологічним принципом, починаючи від усної народної творчості та закінчуючи сучасним літературним процесом...

Читати далі...

Ресурси для вивчення української мови і літератури (ЗНО)

Блог Марії Візінської: Ресурси для вивчення української мови і літератури (ЗНО)..

Читати далі...

Міносвіти опублікувало розклад курсів для ЗНО

Міносвіти опублікувало розклад курсів для ЗНО, які будуть транслювати на карантині..

Читати далі...

Телеуроки: розподіл за телеканалами

Телеуроки транслюватимуть 11 каналівДо освітнього проєкт «Всеукраїнська школа онлайн», у рамках якого виходитимуть телеуроки з 11 предметів для учнів 5-11 класів, долучилися 11 телеканалів: «ПлюсПлюс», «112 Україна», NewsOne, «Піксель», ZIK, «УНІАН ТБ», «Індіго», «Рада», «UA: Культура», «UA: Перший» та М1.Про це 30 березня повідомляє пресслужба групи «1+1 медіа».Телеуроки почнуть транслювати з 6 к..

Читати далі...