28 ТРАВНЯ 2022 р. - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у форматі OFFLINE / ONLINE

Інформація щодо НМТ-22

НМТ: ПРОЙДИ ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ВАРІАНТ ОНЛАЙН

Національне мультипредметне тестування відбуватиметься в комп’ютерному форматі. Сьогодні пропонуємо вам потренуватися виконувати завдання демонстраційного варіанта тесту в спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Зауважте, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за стру..

Читати далі...

ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ 2022 РОКУ

На сайті УЦОЯО на  головній сторінці  з'явитись нова вкладка  Вступні випробування у 2022 році. Там є практично повна інформація щодо НМТ.https://testportal.gov.ua/vstupni-vyprobuvannya-2022-roku/ ..

Читати далі...

Вступники мають зберегти номер і PIN-код сертифіката ЗНО

Для участі у національному мультипредметному тесті сертифікат учасника ЗНО у вигляді паперового документу не потрібний.Про це повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.Але учасникам майбутнього мультитесту будуть необхідні номер та PIN-код, зазначені в сертифікаті, за допомогою яких учасники отримують доступ до інформаційної сторінки учасника ЗНО.Ця сторінк..

Читати далі...

Реєстрацію для участі в НМТ продовжено до 19 квітня!

Термін реєстрації на ЗНО, яку необхідно здійснити для участі в національному мультипредметному тесті, продовжили до 19 квітня 2022 року.Таке рішення ухвалили в Міністерстві освіти та науки.Як уже пояснювали раніше в Українському центрі оцінювання якості освіти, для організації мультитесту для вступу на бакалаврат потрібна підтверджена інформація про потенційних учасників цих випробувань...

Читати далі...

Сертифікат ЗНО не потрібен, АЛЕ!

Для участі в національному мультипредметному тестуванні Сертифікат ЗНО не потрібен, АЛЕ! Обов'язково читайте далі!Однак для комунікації з учасниками (підтвердження бажання взяти участь у тестуванні, вибір очікуваного міста перебування на час тестування тощо) буде використано Інформаційну сторінку учасника ЗНО. Доступ до неї здійснюється за номером та PIN-кодом, зазначеними в сертифікаті. Якщо ж ви..

Читати далі...

Добірка безкоштовних курсів з української мови

З початку повномасштабного вторгнення російських загарбників в Україну кількість тих, хто вивчає українську мову, збільшилася на 577%. При цьому українська мова перемістилася з 33 місця за популярністю на 13. Про це у своєму зверненні повідомив популярний додаток для вивчення мов Duolingo. Саме тому ми вирішили зібрати наші курси української в одному дописі! Зберігайте, аби не загубити ⠀ Курс «Ук..

Читати далі...

Вебінар для вступників 2022: «Як писати мотиваційний лист»

Цього року випадках вперше потрібно буде подавати для вступу мотиваційний лист.Що таке мотиваційний лист - це документ, написаний випускником, в якому він пояснює причини, чому він вважає себе найкращим кандидатом для вступу на вибрану ним спеціальність конкретного навчального закладу. Оскільки випускники здаватимуть цього року не чотири предмети, а один, ймовірно буде багато випускників..

Читати далі...