Почни свій шлях в медицині з Конотопським фаховим медичним коледжем

Конкурс «Кращий студент Конотопа» 2019 року

Студентські роки – це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує домагатися більших успіхів. Сьогодні, 12 листопада 2019 року, пройшов міський конкурс «Кращий студент Конотопа» 2019 року, де училище представляли дев'ять студентів в шести номінаціях.
Студентський актив, викладачі та адміністрація навчального закладу вітають із перемогою молодь нашої alma mater- Конотопського медичного училища. Майбутні студенти-медики отримали почесні звання: кращого студента Конотопа (комплексна характеристика)- Сахно Альона (гр. ІІІф); кращий студент у номінації «Художня самодіяльність Конотопа»: кращий вокаліст - Саббатовська Катерина(гр. 3ф); кращий танцюрист- Черток Дарина (гр.3ф); оригінальний жанр- Москалець Ірина (гр. 4ф) та Дмітрієв Максим (гр.ІІф). Щиро вітаємо вас із перемогою! Іншим представникам студентської молоді нашого навчального закладу, а саме Вандоляк Дар’ї, Пальосі Катерині, Кибенку Євгенію та Борисенко Анастасії - тим, хто достойно боровся за почесне звання в інших номінаціях, бажаємо наснаги, ніколи не зупинятися на досягнутому, нехай завжди з вами будуть вірні друзі, батьки та мудрі наставники. Пам'ятайте, що наші студенти – це гордість навчального закладу. А найкращі роки життя – це студентські, які є яскравими, насиченими та різноманітними. Зі святом глядачів та конкурсантів художніми номерами привітали Черток Дарина,Саббатовська Катерина, Москалець Ірина, Борисенко Анастасія та Тимошевська Катерина.


Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища