Почни свій шлях в медицині з Конотопським фаховим медичним коледжем

«Що таке насильство?Як себе захистити?»

Насильство в жестах чи словах, приховане чи явне, насильство в закладі освіти чи в сім’ї, воно існує в суспільстві, яке байдуже до людей.
Насильство — це не те, що трапляється тільки з іншими, це те, що стосується кожного з нас. Що з ним робити? Як розпізнати? Як визначити межу між позитивною енергією та руйнівною силою? Як уберегти себе та інших від цієї сили? Відповіді на ці питання обговорювалися під час практичного заняття «Що таке насильство?Як себе захистити?», проведеного соціальним педагогом О.М.Базарною та практичним психологом Шабалою А.С. для групи 3м/с.
Усі люди різні. Ще раз пересвідчилися в цьому студентки під час вправи «Мій образ», зображуючи власні риси характеру на папері. Нам, таким різним, щоб жити, навчатися й працювати разом, потрібно вчитися толерантності одне до одного.

Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища