Вишкіл молоді до Дня захисника України

Збірна команда студентів 1-2 курсу Конотопського медичного училища долучилася до міського військово-патріотичного вишкілу з нагоди Дня захисника України, який відзначатимуть 14 жовтня 2019 року.
Майбутні медики освоїли військово-спортивну гру ЛазерТаг, виконували тактичні завдання , розбирали та збирали зброю, вчилися правилам ведення бою та тактичної медицини. Організатором заходу виступив відділ Конотопської міської ради у справах молоді та спорту. Сам вишкіл був проведений спеціалістами КУ СОР «Сумським обласним центром відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання».
"Народе мій, як добре те, Що ти у мене є на світі."
                                                    Микола Вінграновський


Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища Фотографія з сайту Конотопського медучилища