Загальна інформація
Історія
Випускники
Адміністрація
Спеціалізації
Адреса, телефони
Відео

Випадкові фотографії
Система Orphus
Про училищеНавч-метод. роботаВиховна роботаВступ - 2019ДодатковоЗНОДокументаціяБібліотека2017-2018 н.р.ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ2018-2019 н.р.ОГОЛОШЕННЯ

03-13 липня 2019 р. - підготовчі консультації (платні) для вступників на базі 9 класів

Випускники

Всіх випускників запрошуємо залишати відгуки в нашому чаті

За роки свого існування навчальний заклад підготував понад 8 тис. середніх медпрацівників, в т.ч. помічники лікаря, фельдшери для народного господарства та збройних сил, медичні сестри для дитячих лікувально-профілактичних закладів, медичні сестри загального профілю, акушерки.

Випускники училища – медичні сестри та фельдшера – мають високий рейтинг серед лікувально-профілактичних закладів Сумської та Чернігівської областей, інших регіонів України та країн СНГ.

Найбільш видатні з числа випускників:

  • Алєєв А.А. – доктор медичних наук (м. Київ);
  • Міхно Л.С. – кандидат медичних наук (м. Харків);
  • Макаренко І.М. – кандидат медичних наук (м. Київ);
  • Орел В.І. – доктор медичних наук, професор (м. Санкт-Петербург);
  • Кучер А.Г. - доктор медичних наук, професор (м. Санкт-Петербург);
  • Нікітін В.Г. – кандидат медичних наук, (м. Конотоп)
  • Івашко Г.М. – президент Асоціації медичних сестер України, головний позаштатний спеціаліст по роботі з середнім медичним персоналом Міністерства охорони здоров’я України, заступник головного лікаря по сестринській роботі клініки ЛІСОД м. Київ.

Значна частина наших випускників обіймає посади в первинній ланці охорони здоров’я області: на фельдшерсько-акушерських пунктах, дільничних і центральних районних лікарнях, здоровпунктах промислових підприємств. По 3-4 покоління медичних працівників змінилося в медичних закладах області за цей час, а училище, працюючи в неперервному циклі готує нових. Є вже кілька медичних династій: сьогодні у нас добувають освіту онуки перших випускників.

Більшість працівників Конотопської ЦРЛ та відділової лікарні ст. Конотоп – одних з найкращих лікарень області – випускники Конотопського медичного училища.

Кожного року, на випускних урочистих зборах, звучить клятва випускника, який за першим покликом готовий прийти на допомогу хворому, полегшити його страждання. Це і є любов до обраної професії як зразок ввічливості, акуратності і високої культури.

Випускники училища продовжують навчання в ВУЗах ІІІ-ІV рівня акредитації (що забезпечує гарна загальноосвітня підготовка), працюють в ЛПЗ України, служать в українській армії по контракту, працюють в країнах ближнього та далекого зарубіжжя, в т.ч. Ізраїлі, Німеччині, США, Канаді.

Розподіл на роботу випускників, які навчалися за державним замовленням, здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1996 р. № 992 „Про Порядок працевлаштування випускників навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням" згідно договорів з центральними районними лікарнями.

Протягом останніх трьох років 100 % випускників, які навчалися за державним замовленням, працевлаштовані (в сільську місцевість).

Жоден з випускників училища останніх трьох років не стоїть на обліку в Конотопському центрі зайнятості.

Перший випуск помічників лікаря (1932 р)

Перший випуск помічників лікаря (1932 р)

Фотографія з сайту Конотопського медучилища

Фотографія з сайту Конотопського медучилища

Фотографія з сайту Конотопського медучилища

Випускники фельдшерського відділення 2007 року

Випускники фельдшерського відділення 2007 року

Наша адреса: 41600, проспект Леніна, 3 , м.Конотоп, Сумська область,
Телефони (05447)2-50-52 (tel+fax); (098)726-36-72; (050)079-02-27 В РОБОЧИЙ ЧАС
сьогодні31деньвсього
хостів36135138998
сторінок1057855778431
Розробка сайтів - 067-9944442 сторінка сформована за 272.00889587402мс.