Виховна робота
Соціальний захист
Волонтерство
Екскурсійні поїздки
День здоров’я
Гуртожиток
Гурток "З добром і надією"

Випадкові фотографії
Система Orphus
Про училищеНавч-метод. роботаВиховна роботаВступ - 2019ДодатковоЗНОДокументаціяБібліотека2017-2018 н.р.ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ2018-2019 н.р.ОГОЛОШЕННЯ

03-13 липня 2019 р. - підготовчі консультації (платні) для вступників на базі 9 класів

15 лютого студенти Конотопського медичного училища відвідали реабілітаційний центр.

Тематичне заняття з дітьми було присвячене квіллінгу.

Квіллінг (папероскручування, паперова філігрань) - це техніка закручування смужок паперу в різні форми і складання з них цілісних творів. Цей вид рукоділля досить простий і не вимагає ніяких витрат крім часу.

Користь квілінгу, як і багатьох інших видів творчості, незаперечна.По-перше, квіллінг розвиває дрібну моторику у дітей.

Дрібна моторика розвивається починаючи з дитячого віку. Спочатку дитина вчиться вистачати предмет, після з'являються навички перекладання з руки в руку, до двох років він вже здатний малювати, правильно тримати пензлик і ложку.

У дошкільному та ранньому шкільному віці навички стають більш різноманітними і складними. Збільшується коло дій, які вимагають узгоджених дій обох рук. А квіллінг є відмінним інструментом щоб закріпити і посилити ці навички.

Скільки мільйонів нервових закінчень діє поки дитина створює фігурку.

Все це стимулює у дітей посидючість, уваги, зорової пам'яті, образного мислення і мовлення.

Зв'язок пальцевої моторики і мовної функції.

Вчені довели, що близько третини всієї площі кори головного мозку займає проекція кисті руки, розташована дуже близько від мовної зони. Тому розвиток мови дитини нерозривно пов'язане з розвитком дрібної моторики.

Заняття квілінгу з використанням логопедичних прийомів ненав'язливо, ефективно допомагають позбутися від дефектів мови і поповнити словниковий запас дитини.Корекція поведінки дитини за допомогою творчості.

У кожній дитині самою природою закладено потребу майструвати. Але, на жаль, дуже часто страх перед невдачею не може розкритися. Тому перший крок - непомітно зацікавити захопити їх самим процесом, не підкреслюючи результат. (Творчість заради творчості). І переконати, що те, що виходить і є кращий результат.

Допомогти дитині повірити в свої сили і проявити себе - довга і копітка робота. Щоб досягти результату недостатньо показати і пояснити як це зробити. Потрібно робити разом, активно беручи участь у процесі, підказуючи і допомагаючи. Дуже важливо створити атмосферу в якій дитина зрозуміє, як важливо довірливе спілкування, участь і допомога.

У підсумку - тривожні діти стають спокійнішими, замкнуті - вчаться довіряти, а непосидючі - направляти свою енергію в русло творчості.

Займатися квілінгу можуть не тільки діти. Для дорослого це буває набагато важливіше. Творчо самовиражатися корисно і необхідно в будь-якому віці. Створення своїми руками ексклюзивних картин, незвичайних листівок, оригінальних подарунків нічого крім радості не принесе.

Фотографія з сайту Конотопського медучилища
Фотографія з сайту Конотопського медучилища
Фотографія з сайту Конотопського медучилища
Фотографія з сайту Конотопського медучилища
Фотографія з сайту Конотопського медучилища
Фотографія з сайту Конотопського медучилища

До Дня Матері 4 травня студенти Конотопського медичного училища відвідали реабілітаційний центр та провели мастер клас з українського народного мистецтва «Ляльки - Мотанки».

Фотографія з сайту Конотопського медучилища
Фотографія з сайту Конотопського медучилища
Фотографія з сайту Конотопського медучилища
Наша адреса: 41600, проспект Леніна, 3 , м.Конотоп, Сумська область,
Телефони (05447)2-50-52 (tel+fax); (098)726-36-72; (050)079-02-27 В РОБОЧИЙ ЧАС
сьогодні31деньвсього
хостів51141438591
сторінок2178350771800
Розробка сайтів - 067-9944442 сторінка сформована за 264.97197151184мс.