13 червня о 12.00 год. - Онлайн День відкритих дверей на платформі ZOOM

Головна

Онлайн День відкритих дверей на інтернет платформі ZOOM

ШАНОВНІ ВСТУПНИКИ! НАШІ МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ!Карантин не завада провести традиційний ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КОНОТОПСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ мріє гостинно відчинити свої двері! І це обов'язково станеться. А наразі на вас чекає ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН!Обираєте навчальний заклад та маєте бажання дізнатися більше інформації як підготуватися до вступу? У Вас є запитання щодо умов та особливостей ..

Читати далі... Запрошуємо на навчання Вступ - 2020

Безпека життєдіяльності

 У кожній державі світу стан здоров’я громадян – це один з основних показників її цивілізованості. Медичні працівники вважають, що понад 70% всіх хвороб у дорослих – наслідок неправильного способу життя в дитячі та молоді роки. І дуже важливо виховувати активне ставлення молоді до власного здоров’я, розуміння того, що здоров’я – найбільша цінність, дарована людині Богом.   &nbs..

Читати далі... Навчальна робота

День захисту дітей

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії.З історії Дня захисту дітейВітання  ..

Читати далі... Актуальне сьогодні

Група на facebook , instagram

КЗСОР "Конотопський фаховий медичний коледж"    ..

Читати далі... Контакти

Е-mall:

secretar@konmed.org.ua ..

Читати далі... Контакти

Телефони

тел./факс приймальна (05447)2-50-52(098) 726-36-72; (050) 079-02-27 - в робочий частел./факс бухгалтерія (05447)2-50-62..

Читати далі... Контакти

Місце знаходження

пр. Червоної Калини, 3, м. Конотоп, Сумська область, 41600..

Читати далі... Контакти

Програми вступних випробувань, 2020

Біологія, 9 кл.Програма вступних випробувань у формі письмового тестування з біології (9 кл.)Характеристика, розподіл та критерії оцінювання тестових завдань з біології для вступників на основі базової загальної середньої освітиБіологія, 11 кл.Програма вступних випробувань у формі письмового тестування з біології (11 кл.)Характеристика, розподіл та критерії оцінювання тестових завдань з біології ..

Читати далі... Вступ - 2020

Положення

Положення про приймальну комісію,2020Положення про апеляційну комісію, 2020Положення про організацію та проведення вступних іспитів у формі письмового тестування з української мови на основі базової загальної середньої освітиПоложення про організацію та проведення вступних іспитів у формі письмового тестування з української мови і літератури на основі повної загальної середньої освітиПоложення про..

Читати далі... Вступ - 2020