28 ТРАВНЯ 2022 р. - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у форматі OFFLINE / ONLINE

Головна

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ OFFLINE / ONLINE

ШАНОВНІ  ВСТУПНИКИ! НАШІ МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ!З А П Р О Ш У Є М О  на навчання та ДЕНЬ ВІДКРИТИХ  ДВЕРЕЙ !28 травня 2022 р. о 10.00 год. коледж гостинно прийматиме у своїх стінах усіх бажаючих познайомитися з закладом. Обирайте зручний для себе формат: offline (чекаємо у коледжі за адресою: м. Конотоп, проспект Червоної Калини, 3)  або online через інтерн..

Читати далі... Запрошуємо на навчання Вступ - 2022

Вишиванка, мов долі моєї цвіт

Щороку в третій четвер травня відзначається Всесвітній день вишиванки. Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Вишивка – це не тільки майстерне творіння золотих рук народних умільців, а й скарбниця вірувань, духовних устремлінь, інтелекту нашого народу.У коледжі активно відзначили цей день, до чого долучилася й бібліотека..

Читати далі... Тематичні виставки Бібліотека

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ, УКРАЇНО!

Студенти і працівники КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» відзначили ДЕНЬ ВИШИВАНКИ. З роками традиція святкування стала популярною по всій території України, а дата її відзначення завжди припадає на третій четвер травня. У цьому році - це 19 травня.Символом незламності став День вишиванки саме 2022 року- тоді, коли росія розпочала повномасштабну війну проти України. Бо ..

Читати далі... 2021-2022 навч.р. Заходи Виховна робота

ДЕНЬ ЄВРОПИ 2022 В КОЛЕДЖІ

З метою відзначення Дня Європи та   ознайомлення і утвердження у  студентів   коледжу  європейських  цінностей, традицій, культурних надбань, поширення ідеї європейської ідентичності   у коледжі з 09-13.05.2022 року   пройшов тиждень  Європи під гаслом» «З УКРАЇНОЮ У СЕРЦІ».Проведені заходи посилювали  самоідентифікацію України як єв..

Читати далі... 2021-2022 навч.р. Заходи Виховна робота

ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ ДО ДНЯ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

МЕДИЦИНА-НАЙБЛАГОРОДНІШЕ ЗІ ВСІХ МИСТЕЦТВ ! ( Гіппократ) У КЗ СОР «Конотопський фаховий  медичний коледж»  з нагоди Дня медичної сестри  проведено онлайн-конференцію для студентів відділення «Сестринська справа», яка приурочена   «янголам в білих халатах» - медичним сестрам. В конференції брали участь  викладачі  та студенти коледжу.      &nbs..

Читати далі... 2021-2022 навч.р. Заходи Виховна робота

Європейський калейдоскоп у бібліотеці

День Європи – свято держав, що входять до складу Європейського Союзу. З нагоди відзначення Дня Європи у коледжі пройшов тиждень  Європи під гаслом» «З УКРАЇНОЮ У СЕРЦІ» Гармонійним доповненням до низки заходів стала книжкова офлайн-виставка  для викладачів та працівників коледжу «Права і гідність людини в Європі», підготовлена бібліотекарем Надією Лютою..

Читати далі... Тематичні виставки Бібліотека

ОНЛАЙН-ПРИВІТАННЯ ВІД СТУДЕНТСТВА КОЛЕДЖУ ДО ДНЯ МАТЕРІ «ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МАМИ»

В останній місяць весни, у травні, коли земля вкривається травами і квітами, коли стоять прекрасні дні і літо стукає у двері Україна відзначає дуже світле та красиве свято - День Матері.   Мама... Мамочка… Це - найдорожча і найцінніша у світі людина для кожного з нас. Перші кроки, перші слова, перші здерті коліна - все це її турботи, її справи, її життя. Де б не були і щоб не робили, куд..

Читати далі... 2021-2022 навч.р. Заходи Виховна робота

ОБЕРЕЖНО- ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ТА ПІДОЗРІЛІ ПРЕДМЕТИ !

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо ризиків, пов’язаних з вибухонебезпечними предметами у КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» з 02-05 травня 2022 року пройшли ряд заходів:онлайн-зустріч для студентів - першокурсників «Порядок дій та правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Вибухонебезпечні предмети та їх види» у формі лекції-бесіди ( лектор ..

Читати далі... 2021-2022 навч.р. Заходи Виховна робота

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!

«МИ МАЄМО ПРАЦЮВАТИ НЕУСТАННО. КОЖЕН НА СВОЄМУ МІСЦІ РОБИТИ ВСЕ, ЩОБ НАБЛИЗИТИ ПЕРЕМОГУ. ЩОБ ЗАЛИШИТИСЯ ВІЛЬНИМИ НА СВОЇЙ ЗЕМЛІ» (Прем`єр -міністр України Денис Шмигаль)СЛАВА УКРАЇНІ!!!   ГЕРОЯМ СЛАВА!!!  СЛАВА ГЕРОЯМ ЗСУ! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!                  ..

Читати далі... 2021-2022 навч.р. Заходи Виховна робота

УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ «БУДЬМО ГІДНИМИ»

 Українська  молодь -  творець  майбутнього!Студенти коледжу брали участь у Всеукраїнському  конкурсі «Будьмо гідними». Конкурс спрямований  на підвищення рівня сформованості національно-патріотичного  світогляду  молоді; сприяння вихованню  поваги до культурної спадщини  українського народу; зацікавлення студентської молоді до вивчення минулого та..

Читати далі... 2021-2022 навч.р. Заходи Виховна робота