Працює консультаційний центр з надання допомоги в реєстрації електронних кабінетів. Чекаємо на вас у нашій АLMA MATER !!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Головна

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ПРИЙОМ ЗАЯВ та ДОКУМЕНТІВ від вступників на базі 11 класів

за спеціальністю 223 Медсестринство, спеціалізацією «Лікувальна справа» (фельдшер)Працює консультаційний центр з надання допомоги у створенні електронного кабінету та завантаження заяви та документів.ПРИЄДНАЙСЯ ДО НАШОЇ ДРУЖНЬОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ РОДИНИ!НАША АДРЕСА : м. Конотоп, пр. Червоної Калини, 3.Телефони: (5447) 2-50-52; (098) 726-36-72; (050) 079-02-27Сайт: http://konmed.org.ua..

Читати далі... Запрошуємо на навчання Вступ - 2022

ОБМІНЯЙ ІГРАШКУ ТА ДОПОМОЖИ ЗСУ

Добро – це те, чим ми, українці, прагнемо наповнити своє життя. Учасниці волонтерського гуртка "Ін'єкція добра" КЗ СОР "Конотопський фаховий медичний коледж" долучилися до ІІІ-ї Благодійної акції по збору коштів для захисників України "Обміняй іграшку та допоможи ЗСУ", яка ініційована відділом молоді та спорту Конотопської міської ради. Маленькі конотопці приносили іграшки, якими їм вже не цік..

Читати далі... 2021-2022 навч.р. Заходи Виховна робота

ДО НЕБЕС ДОЛЕТЯТЬ ГОЛОСИ-2022" (online)

Українці - нація сильних, незламних, вільних та талановитих людей. З метою популяризації культурних цінностей ,національної пам’яті українського народу та збору коштів для потреб Збройних сил України східного напрямку відбувся Двотуровий Міжнародний фестиваль- конкурс мистецтв "ДО НЕБЕС ДОЛЕТЯТЬ ГОЛОСИ-2022" (online) для творчої молоді України. У конкурсі брала участь і студентка нашого..

Читати далі... 2021-2022 навч.р. Заходи Виховна робота

ПРАКТИЧНИЙ ТРЕНІНГ З ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ З ЕЛЕМЕНТАМИ ТАКТИЧНОЇ МЕДИЦИНИ

12 липня в КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж» під керівництвом досвідчених викладачів проведено практичний тренінг «Перша невідкладна допомога з елементами тактичної медицини» при різних видах кровотеч, переломах, вогнепальних пораненнях, контузіях, опіках, при політравмах, навички з серцево-легеневої та церебральної реанімації, само та взаємодопомоги при критичних станах , тощо..

Читати далі... 2021-2022 навч.р. Заходи Виховна робота

« З УКРАЇНОЮ У СЕРЦІ »

01.07. 2022 року в Чехії пройшов благодійний концерт на підтримку захисників України! Участь брали українці із різних куточків: м.Харків, Київ, Луганськ, Суми, Конотоп, Дніпро. Учасникам концерту вдалося зібрати кошти, котрі підуть у фонд «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ», який з 2014 року допомагає українській армії. Українська молодь підтримує культурну спадщину нашої землі, навіть за її межами. Сподіваємось, щ..

Читати далі... 2021-2022 навч.р. Заходи Виховна робота

ПРОЄКТ «DISCIMUS VITAM SALVARE» (ВЧИМОСЬ РЯТУВАТИ ЖИТТЯ, НАДАВАТИ ПЕРШУ НЕВІДКЛАДНУ ДОПОМОГУ)

КЗ СОР «КОНОТОПСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ» ОТРИМАВ ГРАНТ ЗА ПРОГРАМОЮ МАТРА ПОСОЛЬСТВА КОРОЛІВСТВА НІДЕРЛАНДІВ В РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ «DISCIMUS VITAM SALVARE» (ВЧИМОСЬ РЯТУВАТИ ЖИТТЯ, НАДАВАТИ ПЕРШУ НЕВІДКЛАДНУ ДОПОМОГУ)!5 липня 2022 року у рамках реалізації в місті Конотоп проєкту «Підвищення позицій ОГС Сумщини через адвокатування програм участі молоді у формуванні політики громад» від..

Читати далі... 2021-2022 навч.р. Заходи Виховна робота

План прийому (зі змінами)

Відповідно до розпорядження Сумської ОДА, Сумської ОВА від 28.07.2022 р. № 252-ОД «Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військової адміністрації від 31.05.2022 р. № 165- ОД») кількість місць для прийому на перший курс відповідно до затверджених обсягів підготовки за регіональним замовленням становить:..

Читати далі... План прийому Вступ - 2022

Наказ про зарахування 30.07.2022

Наказ про зарахування на навчання видається директором фахового медичного коледжу на підставі рішення приймальної комісії. Наказ про зарахування на навчання з додатками формується в ЄДЕБО та оприлюднюється на інформаційному стенді приймальної комісії та вебсайті фахового медичного коледжу у вигляді списку зарахованих.   Читати  далі...  Наказ про зарахування..

Читати далі...

Рекомендовані до зарахування (28.07.2022)

Вступники, які отримали рекомендації до зарахування  і  виконали вимоги до зарахування на місця регіонального замовлення - до 12:00 год 28 липня (відповідно до розд.V, п.1, п.п.4)Рекомендовані до зарахування Лікувальна справаРекомендовані до зарахування Сестринська справа..

Читати далі... Вступ - 2022

Рейтингові списки станом на 26.07.22

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі вступних випробувань, із зазначенням рекомендованих до зарахування формується на основі конкурсного бала за кожною конкурсною пропозицією з повідомленням про отримання чи неотримання ними права на здобуття фахової передвищої освіти за регіональним замовленням та оприлюднюється на вебсайті коледжу (відповідно до розд.V, п.1, п.п.3)&nbs..

Читати далі... Вступ - 2022