Виховна робота
Соціальний захист
Волонтерство
Екскурсійні поїздки
День здоров’я
Гуртожиток
Гурток "З добром і надією"

Випадкові фотографії
Система Orphus
Про училищеНавч-метод. роботаВиховна роботаВступ - 2017ДодатковоФотогалереїДокументаціяСторінка психолога85-річчяБібліотека

Фотографія з сайту Конотопського медучилища
Фотографія з сайту Конотопського медучилища
Новгород-Сіверський
Новгород-Сіверський
Новгород-Сіверський
Новгород-Сіверський
Музей-садиба Пірогова. м. Вінниця
Екскурсійна поїздка до м.Вінниця
Музей "Писанки" м. Коломия
Яремче
на Буковелі

Екскурсійна поїздка до "Софіївки" в Умані 31 травня 2011 р.

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про покращення виховної роботи у вищих медичних навчальних закладах» від 27.11.2008 р. № 687, плану роботи училища, з метою екологічного виховання і дбайливого ставлення до природних ресурсів 31 травня була організована екскурсійна поїздка до Софіївського парку в Умані.

Софіївка - найбільший дендропарк у Європі, при цьому він є ландшафтним, тобто простирається й завширшки й у висоту.

Знаменитий парк "Софіївка" в Умані - шедевр садово-паркового мистецтва світового рівня, зразок пейзажної композиції води, землі, архітектурних споруджень і скульптур. Закладений в 1796 р. графом Станіславом-Феліксом Потоцким і подарований на день народження його дружині, красуні-грекині Софії в 1802 р. Парк у романтичному стилі з використанням сюжетів римської й грецької міфології.

Софіївський парк напевно є й самим містичним місцем в Україні. Принаймні в ньому є 4 символи, які по легенді виконають ваші бажання або позбавлять від недуги.

Вінець Вести. Головний вхід парку прикрашають дві кам'яні сторожові вежі, вінець яких запозичений із храму давньоримської богині домівки й вогню Вести й Тиволи. Усе наречені намагаються заманити сюди своїх наречених: сама Весту благословить вас і вашого супутника, коли ви пройдете під її вінцем.

Усередині грота Каліпсо, що раніше називався гротом Лева або гротом Потоцкого, сам граф Потоцький написав польською мовою «Хто нещасливий, то нехай зайде й стане щасливим, а хто щасливий, нехай стане ще щасливішим». Відповідно до переказу, потрібно торкнутися мідного напису, а після обійти навколо величезного каменю тричі, після чого загадати бажання.

Також можна вилікувати від хвороб, якщо побувати біля Венери-Купальниці. Якщо людина вип'є водиці з джерела, де тече радонова вода, а потім загадає бажання позбутися від недуги, то хвороба обов'язково вийде з тіла.

А за допомогою «Великого водоспаду» Софіївки можна випробувати долю. Щоб здійснилося таємне бажання, потрібно пройти по проходу прямо за його потоками, і якщо на тебе не впаде жодна крапля, все загадане здійсниться.

Під час екскурсії студенти мали можливість дізнатися про історію заснування, будівництва та розвитку парку за більш ніж 200-річний період, пройтися його алеями, містичними містами, помилуватися мальовничими краєвидами.

Є ще в парку екскурсія по підземній ріці на човні, яку, зрозуміло, відвідали студенти. Судячи з тої кількості народу, що очікувало своєї черги, там є, що подивитися.

Наші студенти залишилися під гарним враженням після відвідування парку й запам'ятають його на все життя.

Не дарма вважається, що кожний житель України хоч раз у житті повинен побувати в Софіївському парку.

Умань, Софіївка
Умань, Софіївка
Умань, Софіївка
Екскурсія по підземній річці на човні (Софіївка)
Екскурсія по підземній річці на човні (Софіївка)
Наша адреса: 41600, проспект Леніна, 3 , м.Конотоп, Сумська область,
Телефони (05447)2-50-52 (tel+fax); 098-726-36-72; почта
сьогодні31деньвсього
хостів1127125131
сторінок307281589318
Розробка сайтів - 067-9944442 сторінка сформована за 152.95004844666мс.